با آخرین و جدیدترین تصاویر The Last Guardian همراه شوید

0

حتماً می دانید که پس از مدت ها در جریان کنفراس Sony در E3 2015 پس ۶ سال رونمایی جدیدی از عنوان The Last Guardian صورت گرفت و تریلر جدیدی از گیم پلی بازی به نمایش کشیده شد. در ادامه با Next4game همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از بازی بدست بیاورید و همچنین اولین تصاویر The Last Guardian را پس از مدت ها مشاهده کنید.

شاید از عجیب ترین و شاید بهترین نمایش های E3 امسال را به سونی و به سبب وجود نمایش بازی The Last Guardian اختصاص داد. در پی این رونمایی روز به روز اطلاعات زیادی از این عنوان انحصاری به بیرون منتشر می‌شود. از جمله می‌توان به تصاویر The Last Guardian و باکس آرت آن اشاره داشت. تصاویر The Last Guardian چیز زیادی را فاش نکرده است و اغلب تصاویر همان چیزهای بوده که قبلاً در تریلرهای گیم پلی بازی دیده‌ایم. گیم پلی The Last Guardian را هم اکنون مشاهده کنید.

اما شاید بهتر باشد نیم نگاهی هم به باکس آرت بازی داشته باشیم. باکس آرت بازی تنها یک تصویر ساده است. هرچه در تصاویر The Last Guardian اوج جزئیات و محیط‌های شلوغ را می‌بینیم اما در باکس آرت شاهد یک پس زمینه‌ی سفید کدر هستیم که در وسط آن تریکو، موجود افسانه‌ای بازی ایستاده و با نگاهی معصومانه به افق خیره شده است و پسر بچه که هنوز نامش معلوم نیست بالای سر آن ایستاده است. می‌توان با توجه به ظاهر باکس آرت گفت که در بازی ظاهراً باید شاهد همکاری‌های ویژه‌ای بین این زوج باشیم.

تصاویر The Last Guardian و باکس آرت آن را مشاهده کنید:

E3screen4-the.last.guardian E3screen3-the.last.guardian E3screen-the.last.guardian E3screen6-the.last.guardian E3screen2-the.last.guardian E3screen1-the.last.guardian boxart-the.last.guardian E3screen5-the.last.guardian

نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟ آیا این تصاویر نوید محیطی نو و جذاب را به شما می‌دهد؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید در نکست ۴ گیم اطلاعات زیادی درباره‌ی این بازی به‌دست آورید. برای پیشنهاد مقاله‌ی، نیم نگاه بازی The Last Guardian | آخرین نگهبان را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید