گزارش ها حاکی از آغاز تولید کنسول نینتندو NX در سه ماهه ی آخر سال هستند

0

گزارش ها حاکی از آغاز تولید کنسول نینتندو NX در سه ماهه ی آخر سال هستند. در ادامه با نکست فور گیم برای کسب اطلاعات دقیق همراه شوید.

به نظر می رسد که کم کم باید منتظر دیدار کنسول جدید نینتندو با اسم رمز NX باشیم. به تازگی سازنده ای تایوانی ادعا کرده است که زمان دقیق شروع تولید این کنسول را می داند.

آغاز تولید کنسول نینتندو NX از نیمه ی پایانی سال ۲۰۱۶

این سازنده ی تایوانی مطلبی را در اینترنت منتشر ساخته که در آن ادعا کرده زمان دقیق شروع تولید کنسول نینتندو NX را می داند. بنا به گزارش یک شرکت تایوانی تولید کننده، نینتندو در سه ماه سوم سال ۲۰۱۶ شروع به تولید آزمایشی کنسول NX خواهد کرد، و در سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۶، آغاز به تولید رسمی این کنسول خواهد نمود.

بنا به گفته ی منابع، بیش از ۴۰ درصد تولیدات اولیه را شرکت فاکسکان الکتریک بر عهده دارد و بقیه ی این مقدار تولید توسط شرکت های ژاپنی میسومی الکترونیک و هوسیدن انجام خواهد گرفت. سازندگان لوازم جانبی تایوانی هم تولید بخش هایی از این کنسول را بر عهده خواهند داشت. قاب این کنسول توسط شرکت فاکسکان تکنولوژی، حافظه ی NAND این دستگاه توسط شرمت ماکرونیکس اینترنشنال، طراحی سنسور تصویر CMOS توسط پیکسارت ایمیجینگ، و منبع تغذیه توسط دلتا الکترونیکس ساخته و تامین خواهد شد.

بنا به گفته های منابع، نینتندو قصد داشت در ابتدا، در سه ماهه ی دوم سال، شروع به تولید کنسول کند. اما با توجه به تغییراتی که در طراحی کنسول اعمال شده است، ساخت آن تا اوایل سال ۲۰۱۷ تاخیر خورد.

در خبر هایی مشابه آمده است که کنسول نینتندو NX قابل حمل و پورتابل، کنسولی دسته و با قابلیت جداسازی دسته ها خواهد بود. کاربران همچنین قادر خواهند بود تا کنسول خود را به تلویزیون و یا مانیتور خود .صل کند و از تجربه ی بازی بر روی صفحه ی بزرگ لذت ببرند، بنابراین این قابلیت، کنسول را به یک دستگاه هیبرید تبدیل می کند.

این گزارش همچنین احمال می دهد که کنسول NX از کارتریج برای استفاده ی فیزیکی از بازی ها استفاده خواهد کرد. این کارتریج های بازی فقط گنجایش ۳۲ گیگابایت از اطلاعات را دارند که در برابر بازی های مدرن امروزی بر روی کنسول های ایگس باکس وان و پلی استیشن ۴، کمی پایین به نظر می آید.

نظر شما درباره ی این کنسول عجیب چیست؟

منبع: SegmentNext

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید