آمار فروش بازی Super Smash Bros در آمریکا بر روی Wii U و در ۳DS مشخص شد

0

آمار فروش بازی Super Smash Bros در آمریکا بر روی Wii U حدودا ۲ میلیون و در ۳DS حدود ۳ میلون فروش داشته است. با نکست فور گیم همراه شوید.

به تازگی Nintendo آمار برجسته فروش خود را از ماه جولای (ماه گذشته) امسال در آمریکا، اعلام کرده است که مهم ترین آنها آمار فروش بازی Super Smash Bros بر روی Wii U و ۳DS بود که آمار آن بر روی Wii U به حدود ۲ میلیون و در نسخه ۳DS نیز به مرز ۳ میلیون رسیده است.

در ابتدا که Super Smash Bros بر روی Wii U منتشر شد حدود ۲ میلیون فروش داشت اما بعدا نسخه ۳DS آن پیشی گرفته و طبق باعث فروش ۳ میلیون نسخه از این بازی شد، طبق اطلاعات منتشر شده درباره آمار فروش بازی Super Smash Bros، این بازی تا تاریخ ۳۱ مارچ به طور جهانی بر روی Wii U حدود ۴٫۸ میلیون نسخه فروش داشته است و این در حالی است که این آمار بر روی ۳DS به طور هم زمان از ۸٫۱۲ میلون نسخه نیز بالاتر رفته است.

در دیگر گزارش هایی که در مورد آمار فروش از Nintendo منتشر شده است، این کمپانی گزارش داده است که بازی Minecraft از نظر NPD، در لیست بهرین فروشنده ها رتبه ۱۱ را به خود اختصاص داده است علاوه بر این بازی Kibry: Planet Robobot در ماه جوئن امسال چهارمین بازی لیست در آمریکا بود. ( گزارش فروش NPD در ژوئن ۲۰۱۶)

لیست کامل از سوی NPD در ۲۱ جولای منتشر خواهد شد. در دیگر گزارش ها گفته می شود بازی Rhythm Heaven Megamix نیز عملکرد بسیار خوبی داتشه است و طبق گفته های Nintendo این بازی زمانی که منتشر شد مستقیما به رده اول نمودار های فرشگاه این شرکت رسید و مدت زیادی نیز به قوت خود باقی ماند.

علاوه بر اطلاعاتی که درباره آمار فروش بازی Super Smash Bros در آمریکا و دیگر موارد نرم افزاری از شرکت Nintendo منتشر شد، این شرکت در مورد فروش هفتگی خود از پلتفرم های ۳DS و ۲DS اشاره کرد که میانگین فروش هفتگی تقریبا ۳۹ درصد نسبت به ماه می افزایش داشته است و البته باید گفته شود که قیمت که ۲DS طی ماه می در آمریکا به ۸۰ دلار کاهش یافت. تا هفته آینده اطلاعات بیشتری از فروش های نرم افزاری و سخت افزاری ماه جوئن منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید