احتمال کاهش ۵۰ دلاری قیمت PS4 در کشور‌های غربی

0

باتوجه به گزارش‌های به دست آمده از خرده فروشی‌ها، سونی قصد دارد تا قیمت PS4 را ۵۰ دلار کاهش دهد. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید تا از جزئیات این کاهش قیمت اطلاعاتی بدست آورید.

به نظر می‌رسد PS4 در ابات متحده‌ی آمریکا با کاهش قیمت رو به رو شود. قیمت PS4 در ابتدا ۴۰۰ دلار بود و تا حالا هم تغییری نکرده است. اما به تازگی خرده فروشی تارگت این کنسول را با قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار عرضه می‌کند.

مدتی قبل کمپانی سونی به صورت رسمی قیمت PS4 را در ژاپن کاهش داد و فیل اسپنسر رئیس مایکروسافت هم مدتی قبل گفته بود که احتمالاْ سونی در مدت کوتاهی قیمت PS4 را در غرب هم کاهش خواهد داد.

قیمت PS4 تا به الان کاهشی به صورت رسمی نداشته است و از زمان عرضه تا کنون با قیمت ۴۰۰ دلار به فروش می‌رسیده است. البته گاهی هم خرده فروشی ها خودشان دست به تخفیف دادن بر روی محصولات می‌کنند. برای همین باید منتظر ماند و واکنش سونی را به این مطالب دید. یوشدا مدیر سونی که این روزها زیاد هم مصاحبه می‌کند باید ببینیم آیا حرفی در این باره خواهد زد یا نه.

اما این کاهش قیمت PS4 بر بازارهای کشورمان، ایران چه تاثیری خواهد داشت؟

همانطور که می‌دانید به دلیل تحریم‌ها کاهش قیمت‌ها تاثیر خاص و مستقیمی بر بازار ایران ندارد. اما نمی‌توان هم آن را بی تاثیر دانست.حداقل می‌تواند در بلند مدت قیمت ریجن ۱ این کنسول را کاهش دهد زیرا این ریجن مخصوص آمریکا می‌باشد. اما در انتها باید گفت که به کاهش قیمت خاصی از این کنسول در ایران امیدوار نباشید.

نظر شما در مورد این عمل سونی چیست؟ آیا سونی این کار را برای رقابت با مایکروسافت انجام می‌دهد؟ در ادامه نظرات خود را در مورد کاهش قیمت PS4 با ما به اشتراک بگذازید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید