نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III | محیط بازی،مکانیزم رانندگی و جهان آزاد بازی

0

به راحتی میتوانیم بگوییم مافیا ۳ جزو ۵ بازی برتر امسال خواهد شد.در حال حاضر خیلی مسائل در رابطه با این بازی است که باید بررسی و کشف شود.در این بین ، ما هراطلاعاتی که در رابطه با بازی در آینده بیاید را مطرح میکنیم، با نکست فور گیم همراه باشید.

در مافیا ۳ بازیکن در نقش لینکولن کلی بازی میکند، کسی که بعد از مدتها از جنگ ویتنام به شهر نیوباردوکس برگشته تا قاتل خانواده اش که اوباشی ایتالیایی به نام سالمارکانو است را پیدا کند.بعد از حمله ای که به وی شد ، کلی به سوی گروه ایتالیایی سیندیکیت رفت و قسم خورد که همه چیز سالمارکانو را از او میگیرد.
در نگاهی دیگر به بازی ، به نظر میرسد کلی خودش میخواهد به دنبال جنایتکاران برود و همچنین در بازی شخصیت هایی از سری قبلی مافیا هم حضور خواهند داشت مانند سردسته گروه در بازی مافیا ۲ به نام ویتو اسکالتا.همراه با ویتو ، بورک و کاساندرا ، کلی لینکولن گروه جدید را تشکیل داده برای رفتن به دنبال جنایتکاران گروه مارکانو و ایتالینز و نابود کردن آنها.

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III |نکست فور گیم

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III

با نگاهی به گیم پلی ، مافیا ۳ به نوعی شبیه سری های قبلی و نوعی تکرار میباشد.بازی در طول مسیر ابزارها و سلاح های گوناگون برای پیش برد مراحل ارائه میدهد که هرکدام از ابزار مکملی است برای پیش برد و و انتخاب چگونگی اتمام مراحل.
یکی از بزرگترین ویژگی هایی که به بازی اضافه شده این است که بازیکن میتواند با حرکت در فضای open world بازی شکل بازی و اتمام مراحل را تا حدودی تغییر دهد.در طول بازی کلی لینکولن نه تنها میتواند بر روی نواحی از بازی کنترل داشته باشد بلکه میتواند زیردستان خودش را مجبور کند تا از این نواحی و مناطق محافظت کنند.

همچنین از این ویژگی ها ، لینکولن کلی میتواند در جهت تقویت روابط خود با دوستانش و در بدست آوردن مزایای مختلف استفاده کند.با اینحال توجه به این نکته هم مهم است که گاهی اوقات این مسئله باعث ایجاد خشم بین همکاران هم ممکن است بشود.در واقع کل سیستم بازی به دو ویژگی خیانت و یا وفاداری تقسیم شده است.

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III |نکست فور گیم

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III

هرکدام از شرکا و همکاران دارای ویژگی ها و شخصیت های مختلفی هستند که باعث میشود به همان شکل ماجراجویی شخصیت اصلی یعنی کلی هم منحصر به فرد و متفاوت باشد :
Burke’s Perks (مزایای بروکس)

  1. Fiona : دارای موانعی و مخفیگاه های مناسب برای تعقیب و گریز از پلیس ، بستگی به میزان نواحی که تحت کنترل باشد دارد
  2. Bishop : اجازه دسترسی به وسایل نقلیه در هر نقطه را میدهد.

Cassandra’s Perks (مزایای کاساندرا)

  1. Moran : بلاک کردن نیروهای دشمن و قطع کردن ارتباط خود با آنها
  2. Weapons Supplier : اجازه خرید سلاح قبل از شروع ماموریت
  3. Wire Tap:اجازه میدهد دشمنانتان را گلچین کنید و به آسانی پول بدست بیاورید
  4. Health Regeneration : اجازه میدهد قدرت خود HP را بازسازی کنید.

Vito’s Perks (مزایای ویتو)

  1. Bobby : به شما اجازه میدهد ارتباطات خودتان را گسترش و ارتفاء دهید.
  2. Inside Source : اجازه دریافت اطلاعات داخل مناطق و ایجاد استراتژی خود.
  3. Unique Weapons : اجازه دسترسی به سلاح های گرم و  منحصر به فرد.
نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III |نکست فور گیم

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III

زمانی که شما با یک وسیله نقلیه در شهر بوردو به گردش میپردازید متوجه میشوید که هر خودرو دارای ویژگی های خاص خود است و سرعت و حرکت بسته به وزن ماشین متفاوت خواهد بود، همچنین در میزان تاثیر گذاری در برخورد با محیط اطراف . بازی OPEN WORD (جهان باز) بازی دارای ۱۰ منطقه مختلف میباشد که هرکدام مرز و رئیس خود را دارد.

امیدواریم در هفته قبل از انتشار بازی و ماه اکتبر اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی مافیا ۳ بدست آید.مافیا ۳ در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۶ بر روی PC ، PS4 ، XBOXONE عرضه خواهد شد.

میتوانید ۱۲ دقیقه از گیم پلی بازی Mafia 3 را مشاهده کرده و اولین نگاه به بازی Mafia III را نیز مطالعه کنید.

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III |نکست فور گیم

نگاهی اجمالی به اخبار بازی Mafia III

منبع: Segmentnext

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید