از نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X رونمایی شد

0

نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X معرفی شد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نسکت فور گیم همراه باشید.

نینتندو به تازگی در مراسم PAX Prime 2015 نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X را معرفی کرد. این نسخه در ماه دسامبر در آمریکای شمالی برای کنسول Wii U منتشر خواهد شد. Xenoblade Chronicles X، عنوان نقش آفرینی و در انحصار کنسول Wii U‌ می‌باشد. این نسخه ویژه ۸۹.۹۹ دلار قیمت دارد و در کنار نسخه استاندارد بازی در تاریخ ۴ دسامبر در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X چه آیتم‌هایی به همراه دارد ؟

نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X شامل یک نسخه از بازی، یک آرت بوک با بیش از ۱۰۰ صفحه تصاویر هنری و مفهومی از بازی ( تعداد صفحات این آرت بوک نسبت به نسخه‌های ویژه دیگر عناوین، مقداری بیشتر است )، یک کارت هنری از بازی و یک فلش مموری (USB) با طرح بازی Xenoblade که حاوی ۱۰ ترک از ساندترک‌های این بازی است.

از جالب ترین متحویات موجود در این نسخه ویژه می‌توان از این فلش مموری با طرح اختصاصی بازی یاد کرد. جالب است که ساندترک‌های این بازی را در فلش مموری از همین بازی داشته باشیم.

در ادامه شما را به تماشای تصویری از این نسخه ویژه با ارزش از بازی Xenoblade Chronicles X دعوت می‌کنیم.

از نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X رونمایی شد | نکست فور گیم

نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X

بازی Xenoblade Chronicles X در تاریخ ۴ دسامبر سال جاری میلادی (جمعه ، ۱۳ آذر ۱۳۹۴) به انتشار خواهد رسید. نسخه ژاپنی این بازی نیز در تاریخ ۲۹ آپریل سال ۲۰۱۵ میلادی (چهارشنبه ، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴) منتشر شده است.

نظر شما در رابطه با نسخه ویژه بازی Xenoblade Chronicles X چیست ؟ این سخه ویژه از بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع:‌ Polygon

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید