از نسخه کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider رونمایی شد

0

اسکوئر انیکس به تازگی از کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider رونمایی کرد. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

اسکوئر انیکس، امروز از کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider که انحصاری زمانی کنسول ایکس باکس وان خواهد بود، رونمایی کرد. این نسخه که ۱۵۰ دلار قیمت گذاری شده است، حاوی یک مجسمه ۱۲ اینچی از لاراکرافت به همراه تیرکمان، یخ شکن و دیگر متعلقات همراه اوست. از دیگر آیتم‌های که در این کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider وجود دارد، می‌توان از آیتم‌هایی همچون، یک گردنبند یشمی، یک دفترچه یادداشت که لارا از آن در بازی استفاده می‌کند، یک قاب از جنس استیل با طراحی بسیار زیبا و یک نسخه از بازی، نام برد.  تمامی این محتوا در داخل یک جعبه چوبی بسیار خوش ساخت و زیبا قرار داده شده است. این کالکتورز ادیشن تنها برای کنسول ایکس باکس وان معرفی شده است. در ادامه شما را به تماشای تصویری از آیتم‌های این کالکتورز ادیشن دعوت می‌کنیم.

کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider

از نسخه کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider رونمایی شد | نکست فور گیم

کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری میلادی (سه شنبه ، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی، پلی استیشن بازی نیز در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که این عنوان انحصاری زمانی کنسول ایکس باکس وان خواهد بد.

کالکتورز ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider هم اکنون، فقط از طریق فروشگاه‌های اختصاصی اسکوئر انیکس قابل خرید می‌باشد.

نظر شما در رابطه با این کالکتورز ادیشن چیست‌ ؟ آیا قصد خرید این نسخه کلکسیونی از بازی Rise of the Tomb Raider را دارید ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید