اطلاعات DLC جدید بازی Battlefield 1 منتشر شد؛ با ویژگی های In the Name of the Tsar آشنا شوید

0

اطلاعات DLC جدید بازی Battlefield 1 منتشر شد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با ما در وب سایت نکست فور گیم همراه باشید.

بسته الحاقی جدید بازی Battlefield 1 با نام In The Name Of Tsar که در ماه گذشته معرفی شد، و در مراسم E3 2017 و در کنفرانس EA به طور خلاصه شاهد آن بودیم علاوه بر افزودن سلاح ها، نقشه ها و ماموریت های جدید، دارای یک مود تازه با نام “Drop Zone ” نیز می باشد.

تهیه کننده بازی Battlefield 1 آقای Andrew Gulotta در مصاحبه خود با سایت PCGAMESN درباره ساخت و چگونگی الهم گرفتن از هزینه های جنگی جبه شرق و روسیه در جنگ جهانی اول سخن گفت.

به دلیل وسعت مپ ها و گسترده بودن سربازان نیاز به تدارکات و پشتیبانی های هوایی برای نیرو های زمینی الزامیت بیشتری پیدا می کنند. در ای مود نیز تیم ها برای بدست آوردن محموله ها مهمات، ماشین ها و … در نبرد هستند تا کلاس های نخبه یا همان ELITE CLASSES داخل محموله ها را بدست آورند.

ای بسته الحاقی در همین ماه جاری برای PS4، XBOX ONE و PC عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این بسته ی الحاقی چیست؟ آیا فکر می کنید با انتشار In the Name of the Tsar وضغیت بازی Battlefield 1 از این هم بهتر خواهد شد؟ نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید