انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC یک ماه پس از کنسول هاست

0

انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC حدود یک ماه پس از عرضه برروی کنسول ها خواهد بود. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست ۴ گیم همراه شوید.

به تازگی خبر رسیده است که انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC با تاخیر کوچی چند هقته‌ای شده است. این امر برای حصول اطمینان از ایجاد رزولوشن ۱۰۸۰P و ۶۰ فریم بر ثانیه بودن بازی انجام می‌شود.

نسخه‌ی PC بازی در حال حاضر توسط Ubisoft Kiev در حال توسعه است و آقای Sam Kovalev مدیر توید استودیو می‌گوید تیم از هر وقت اضافی استفاده می‌کند تا یک بازی یهینه شده را در روز اول عرضه کند.

Kovalev در مورد انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC می‌گوید:

برای هرچه بهتر عرضه کردن بازی نیاز به بهینه‌سازی و مقداری هم پولیش گرافیکی وجود دارد تا بتوانیم یک بازی بهینه برای PC منتشر کنیم.

این زمان به ما اجازه می‌دهد تا بیشتر برروی بازی کار کنیم و آن را بهینه سازی کنیم. با اینکار از کیفیت بازی مطمئن خواهیم شد و در انتشار روز اول یک بازی بهینه را برای کاربران عرضه خواهیم کرد.

هنوز سیستم مورد نیاز بازی اعلام نشده است و بازی رزولوشن و نرخ فریم‌ مشخص و قفل شده‌ای ندارد. اما رزولوشن و نرخ فریم پایه و هدف آن ۱۰۸۰P و ۶۰ فریم بر ثانیه خواهد بود.

همچنین جالب است بدانید شخصیت اصلی بازی Assassins Creed Syndicate قدرت غیب شدن دارد.

Assassins Creed Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر برای دو کنسول Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC در روز ۱۹ نوامبر خواهد بود.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا فکر می‌کنید بتواند شکوه و افتخار گذشته‌ی این سری را بازگرداتد؟ لازم به ذکر است این بازی برای نسل هفتم کنسول‌ها منتشر نخواهد شد. در ادامه نظرات خود را با وبسایت نکست ۴ گیم به اشتراک بگذازید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید