انتشار رایگان بسته الحاقی Naval Stirke بازی Battlefield 4 برای اعضای EA Access

0

اعضای EA Access می‌توانند، بسته الحاقی Naval Stirke بازی Battlefield 4 را به صورت رایگان بر روی کنسول ایکس باکس وان خود داشته باشید. این خبر را Electronic Arts به تازگی به صورت رسمی اعلام کرده است. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

بسته الحاقی Naval Stirke بازی Battlefield 4 را به صورت رایگان بر روی ایکس باکس وان خود داشته باشید

کمپانی Electronic Arts به تازگی تایید کرده است که دارندگان کنسول ایکس باکس وان، در صورتی که عضو EA Access هستند، می‌توانند بسته الحاقی Naval Stirke بازی Battlefield 4 را به صورت رایگان داشته باشند. پس در صورتی که یکی از اعضای EA Access هستید، تنها تا تاریخ ۳ سپتامبر فرصت دارید تا این بسته الحاقی را دانلود کرده و تا زمانی که عضویت EA Access  را داشته باشید، از آن لذت ببرید. این پیشنهاد بسیار عالی به نظر می‌رسد.

بسته الحاقی Naval Stirke بازی Battlefield 4 حاوی ۴ نقشه جدید برای بخش چند نفره، ۵ سلاح جدید، ۲ گجت یا ابزار جدید و یک وسیله نقلیه هاورکرفت که قابلیت حرکت در زمین و دریا را دارد، می‌باشد.

EA Access که تا حالا فقط برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شده است. برای عضویت در EA Access کافیست تا ماهانه مبلغ ۵ دلار و سالانه ۳۰ دلار پرداخت کنید. همچنین عضویت در EA Access، برای هر محتوای دیجیتالی مرتبط با بازی‌های EA به شما ۱۰ درصد تخفیف خواهد داد. آقای پیتر مور در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه ایا EA Access برای پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود یا خیر، پاسخ داد:

این مهم نیست. این پیشنهاد ویژه بر روی ایکس باکس وان است و مشتریان از این بابت لذت خواهند برد.

نظر شما در رابطه با این پیشنهاد از سوی EA برای اعضای EA Access چیست ؟ آیا شما عضویت EA Access و قصد دریافت این بسته الحاقی را دارید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید