سال ۲۰۱۶ منتظر اولین بسته الحاقی بازی Fallout 4 باشید

0

استدیو بتسدا به تازگی اولین اطلاعات را از اولین بسته الحاقی بازی Fallout 4 منتشر کرده است. در ادامه خبر برای اطلاع از جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

استدیو خوش‌نام و خوش‌آوازه بتسدا چندی پیش اولین اطلاعات را از اولین بسته الحاقی بازی Fallout 4 اعلام کرد. به گفته این استدیو علاقه مندان می‌توانند با هزینه ۳۰ دلار Season Pass بازی Fallout 4 را که شامل تمامی بسته‌های الحاقی که قرار است برای بازی در آینده منتشر شود را، دریافت نمایند.

سال آینده میلادی منتظر اولین بسته الحاقی بازی Fallout 4 باشید

بتسدا هنوز دقیقا نمی‌داند که اولین بسته الحاقی بازی Fallout 4 در چه رابطه‌ای خواهد بود اما تاریخ انتشار این بسته الحاقی را سال آینده میلادی یعنی سال ۲۰۱۶ اعلام کرده است. بتسدا در رابطه با اولین بسته الحاقی بازی Fallout 4 چنین گفته است:

ما در حال حاضر سخت بر روی بازی اصلی کار می‌کنیم و دقیقا نمی‌دانیم این بسته الحاقی چه چیزی به همراه خواهد داشت. در اوایل سال ۲۰۱۶ منتظر انتشار این بسته الحاقی، همانند کاری که برای Skyrim و Fallout 3 انجام دادیم، باشید.

برای مقایسه، بتسدا ۵ بسته الحاقی برای بازی Fallout 3 با نام‌های Operation Anchorage ، The Pitt ، Broken Steel ، Point Lookout ، Mothership Zeta منتشر کرده بود و تمامی آنها اچیومنت، ماموریت‌های جدید، آیتم‌های جدید و غیره به همراه داشتند. بنابراین می‌توانید چنین محتویاتی را از بسته‌های الحاقی Fallout 4 نیز انتظار داشته باشید.

بتسدا علاوه بر بسته‌های الحاقی این بازی، بروزرسانی‌های رایگانی را برای بازی منتشر خواهد کرد که ویژگی‌های جدید را به بازی اضافه می‌کنند. جدا از تمام بسته‌های الحاقی و بروزرسانی‌ها، گیمپلی Fallout 4 به تنهایی شما را بیش از ۴۰۰ ساعت سرگرم خواهد کرد.

Fallout 4 عنوانی است که دنیایی بسیار وسیع و گسترده‌ای را به همراه انتخاب‌هایتان در اختیارتان قرار می‌دهد. دنیایی که سرنوشتش در دستان شماست. علاوه بر گستردگی دنیای بازی، سیستم XP بازی Fallout 4 نیز بسیار گسترده خواهد بود. به گفته بتسدا تعداد دیالوگ‌های Fallout 4 از مجموع دیالوگ‌های Fallout 3 و Skyrim بیشتر خواهد بود.

Fallout 4 در تاریخ ۱۰ نوامبر برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید