بازگشت به Rapture در بازی BioShock: The Collection +ویدیو

0

بازگشت به Rapture در بازی BioShock: The Collection تایید شد. تاریخ عرضه بازی BioShock: The Collection برروی هورایزن قرار گرفته است و حالا کمتر از یک ماه تا عرضه آن به وسیله ۲K باقی مانده است که ویدیویی از این شرکت برای این بازی منتشر شده که مارا به Rapture برمیگرداند. در ادامه با نکست فور گیم و توضیحات این بازی همراه باشید.

بازگشت به Rapture در بازی BioShock: The Collection +ویدیو

به تازگی ویدیوویی از  ۲K  منتشر شده که طرافداران بازی BioShock: The Collection را به گذشته این بازی و Rapture باز میگرداند ، به هر حال تمرکز اصلی این ویدیو برروی قسمت اول این بازی است اما باز هم میتوانید نگاهی بزرگ به بافت های بهبود یافته این بازی که ویدیوی آن در پابان پست موجود است بیندازید.

در حالی که بافت های بازی  به خوبی ریمستر شده و از کیفیت خوبی برخوردارند و میتوان گفت این بازی به خوبی در این سالها به خوبی حفظ شده است .سری بازی های BioShock دارای جهانی کاملا جاه طلبانه نسبت به جهان واقعی می باشد و به خوبی طرراحی شده است.

دیدن کلمبیا در BioShock: The Collection که مکانی پر جنب و جوش و زیبا می باشد با گرافیک تقویت شده می تواند بسیار جذاب و جالب باشد از آنجایی که جهان بازی واقعا خیره کنند است.

اگر برای شما سوال است که این بسته شامل چه بازی هایی است ، این بسته شامل سه بازی از سری بازی های BioShock است که حتی DlC هایی که برای بازی ها عرضه شده اند هم در این بسته وجود دارد در این بسته هم چنین یک تفسیر کارگردانی با نام تجاری جدید وجود دارد که magining BioShock نامیده می شود که کن لوین و شاون رابرتسون در آن حظور دارند و این بسته قیمتی ۶۰ دلاری خواهد داشت.

بازی BioShock: The Collection در تاریخ ۱۳ سپتامبر برای رایانه های شخصی و Xbox One و Play Station 4 عرضه می شود.

منبع Attackofthefanboy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید