بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V در بخش آنلاین میتوانند دوباره بازگردند

0

طی اتفاقی عجیب امروز خبری منتشر شد که همگان را متعجب کرد. بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V در حالت آنلاین می‌توانند دوباره به بازی برگردند. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید.

اتفاق جدیدی که برای ورژن رایانه‌های شخصی GTA Online پیش آمد مبنی بر اینکه بازیکن‌های آنلاینی که اخراج شده‌اند می‌توانند کد تقلب و مدهای مختلفی را در گیم پلی بازی به کار بگیرند و راکستار توانایی مقابله با آن را ندارد. جالب است که بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V در بخش آنلاین دست از اینکار نمی‌کشند.
یک مد ساز در تالار se7ensins ادعا کرده که راکستار می‌خواهد دوباره سیستمی از کاراکترهای موقتی را ایجاد کند. کاراکترهایی که از متون کدهای جدیدی استفاده خواهند کرد.

مدساز LondonTown2004 در این باره می‌گوید:

شما می‌توانید کاراکترهایی یک‌بار مصرف بسازید، در پول بازی و آمارها تقلب کنید و حتی بازیکن‌های دیگر را تا حد امکان اذیت و آزار برسانید. تمام این موارد، نه در سیستم بازی ذخیره می‌شود، نه ضبط خواهد شد؛ به این معنا خواهد بود که اساسا راهی برای انجام بازی به صورت یک فرد گمنام پیدا شده است.

همچین اتفاقی پیش از این اتفاق افتاد که راکستار توانست مشکل ناپدید شدن کاراکترها، پول و سلاح در بازی را حل کند. البته این مشکل در نسخه PS3 و Xbox 360 رخ داد و این مشکل، همچنین freemodeهای بازی را به سرعت از حالت معمولی به یک همهمه واقعی تبدیل می‌کرد.

این مشکلات از قبیل شکست ناپذیری و محو شدن کاراکترها باعث شد تا تجربه بازی برای بسیاری از گیمرها تلخ واقع شود. راکستار در نسخه PC بازی GTA 5 اجازه داد تا مدهایی برای بخش تک نفره ایجاد شود ولی گیمرهایی که در بخش آنلاین از محتواهای مد شده استفاده می‌کنند از سرور بازی اخراج خواهند شد.

اگر راکستار می‌توانست این مشکل در بخش تقلب آنلاین را با یک بسته به روز رسانی حل کند، دوباره مدسازها می‌توانستند به نسخه پیش از آپدیت جدید بازگردند و دوباره تقلب‌های خود را ادامه دهند.

شرح دخل و تصرفاتی که بازیکن توسط مد مورد نظر می‌تواند در بازی اعمال کند توسط مدساز به شرح زیر است:

  • دور زدن اخراجی‌ها، خراب کردن وضعیت ورزشی، تغییر حالت سکوت در بخش چت به حالت معمولی
  • از قبال اخراج شدن، معلق شدن، سکوت در بخش چت، کیک شدن از سرور، گزارش و تنبیه در سرورهای مختلف ترسی نداشته باشید.
  • هر نوع اخراجی را می‌توان دور زد. همچنین هر گونه تنبیه و مجازاتی در بازی را نیز می‌توان از شر گیمر کم کرد.
  • اشکال‌زدایی سرویس‌های آنلاین و همچنین تست متون مختلف کد بدون اینکه جریمه‌ای از سمت راکستار بتواند فرد را تهدید کند.

این مدساز همچنین اشاره کرد:

GTA Online یکی از تفریحات ما خواهد شد بدون اینکه راکستار گیمز بتواند به ما القا کند که چکار می‌توان انجام بدهیم یا ندهیم!

بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V با این حساب می‌توانند فعلا تقلب کنند

این مشکلات کدتقلب باعث شده که هزاران اعتراض از سوی گیمرها گریبانگیر راکستار گیمز شود. شاید این قضیه در سایر بازی‌های آنلاین اجتناب‌ناپذیر باشد ولی به مذاق گیمرهایی که می‌خواهند تجربه یک بازی سالم و به دور از هر گونه تقلب را داشته باشند، خوش نیاید!

نظر شما در مورد اینکه بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V می‌توانند دوباره بازگردند چیست؟ حتی بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V این امکان را دارند که دوباره هم تقلب کنند. اگر شما هم از بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V هستید دیگر نگران نباشید. همچنین یکی از مدهای بازی GTA V بشقاب پرنده‌ها را به لوس سانتوس می‌آورد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بررسی بازی GTA V | جنایت، اینبار سه نفرهرا مطالعه کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات کاملی از سری GTA در مقاله‌ی نگاهی اجمالی به تمامی نسخه‌‌های سری بازی GTA بدست آورید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید