بازیکن بازی Minecraft Story Mode را خودتان انتخاب کنید

0

سازنده بازی Minecraft Story Mode، کمپانی Telltale به تازگی اعلام کرده است که گیمرها می‌توانند بازیکن بازی Minecraft Story Mode را که قرار است با آن به جستجو بپردازند خودشان انتخاب کنند. در ادامه ما نکست ۴ گیم همراه شوید.

به گفته‌ی سازنده‌ی بازی در این نسخه بازیکن بازی Minecraft Story Mode را می‌توانید خودتان گزینش کنید. شخصیت ها و قهرمان‌های قابل انتخاب اعم از زن و مرد خواهند بود در این زمینه محدودیت جنسی وجود نخواهد داشت.

Patton Oswalt صدای مذکر شخصیت جسی را اجرا خواهد کرد و صدای موئنث بر عهده‌ی Catherine Taber خواهد بود. دیگر صداگذاران بازی کسانی مانند Brian Posehn، Ashley Johnson، Scott Porter، Martha Plimpton، Dave Fennoy، Corey Feldman، Billy West، and Paul Reubens هستند و بر روی بازیکن‌‌های بازی صحبت خواهند کرد.

پس اگر از طرفداران هستید از حالا فکر انتخاب بازیکن بازی Minecraft Story Mode برای خود باشید

اپیزود اول بازی Minecraft Story Mode برای پلتفرم‌های Xbox One، Xbox 360، PlayStation 4، PlayStation 3، Wii U، PC/Mac، iOS و Android پاییز سال جاری منتشر خواهد شد و طرفداران می‌توانند برای نخستین بار یک Minecraf داستانی را تجربه کنند.

همچنین مدتی پیش سازندگان بازی، نوید انتشار اخبار جدید از بازی Minecraft Story Mode را داده بودند.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ فکر می‌کنید یک Minecraft داستانی می‌تواند یکبار دیگر گیمرها و از همه مهمتر طرفدارن پروپا قرص Minecraft را راضی کند؟ البته که انتخاب بازیکن بازی Minecraft Story Mode می‌تواند برای هر گیمری جذاب و لذت بخش باشد. به هر حال انتظارات از Minecraft Story Mode و علل خصوص Telltale بسیار بالاست و همه منتظر یک بازی بسیار قوی و موفق هستند اما باید همه چیز را به زمان سپرد و صبر پیشه کرد و دید که این بازی که انتظارات زیادی از آن می‌رود تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید