بازی جدید کلیف بلزینسکی معرفی شد + تریلر

0

بالاخره روز چهارشنبه بازی جدید کلیف بلزینسکی معرفی شد و «LawBreakers» نام دارد. با نکست فور گیم همراه باشید.

بازی جدید کلیف بلزینسکی به نام LawBreakers از طریق شبکه Twitch معرفی شد و یک بازی چند نفره آنلاین و اول شخص شوتر میباشد. این بازی که قبلا با نام رمز «Bluestreak» شناخته میشد، توسط کلیف بلزینسکی، سازنده سری چرخ دنده های جنگ، در حال ساخت بود. اما چند روز قبل خبری منتشر شد که میگفت احتمالا نام بازی «The Shattering» خواهد بود و حتی تیزری هم برای این بازی با نام After The Shattering منتشر شد.

بازی جدید کلیف بلزینسکی ما را به یاد بازی Destiny می اندازد.

با دقت در ویژگی هایی بازی جدید کلیف بلزینسکی، از جمله چند نفره آنلاین بودن و همچنین شوتر اول شخص بودن آن، به یاد بازی جدید بانجی با نام «Destiny» می افتیم که توانسته بازیکنان بیشماری را به سوی خود جذب کند و تا حدی موفق عملکرده است. البته یک فرق عمده بین بازی جدید کلیف بلزینسکی با نام LawBreakers با بازی Destiny پلتفرم های آن هاست. بازی جدید کلیف بلزینسکی به صورت انحصاری و همچنین رایگان بر روی رایانه های شخصی منتشر خواهد شد اما پلتفرم های میزبان Destiny کنسول های ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ میباشند.

داستان بازی در مورد آینده های بسیار دور میباشد که جهان پس از یک واقعه زمین شناسی به نام The Shattering، جاذبه اش دچار تغییراتی شده و دنیا به دو حزب اصلی متفاوت تقسیم شده است. پس از آن با پیشرفت های روزافزون تکنولوژی، انسان ها توانایی دست بردن در جاذبه را به دست می آورند که باعث ایجاد قدرتهای فرابشری میشود. حال این تکنولوژی جدید از کنترل خارج میشود و آن دو حزب قدرتمند به دنبال تسخیر و به کنترل درآوردن تکنولوژی میروند؛ یکی از آن ها به دنبال برقراری قانون و کارهای صلح طلبانه است و دیگری یک حزب قانون شکن و جنگ طلب میباشد. بازیکنان مختارند یکی از آن ها را انتخاب نمایند.

بازی جدید کلیف بلزینسکی یا همان LawBreakers در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین یک دمو از بازی در نمایشگاه PAX Prime برای عموم قابل انجام خواهد بود.

نخستین تریلر این بازی را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید