هم اکنون بازی Minecraft در Windows 10 از Oculus Rift پشتیبانی می کند

0

در آپدیت جدیدی که برای بازی ماینکرافت در ویندوز ۱۰ منتشر شده است هم اکنون بازی ماینکرافت در ویندوز ۱۰ از اوکولوس ریفت پشتیبانی می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

اگر شما یگی از دارندگان Oculus Rift و بازی ماینکرافت هستید هم اکنون می توانید بازی ماینکرافت در ویندوز ۱۰ را به صورت واقعیت مجازی بازی کنید.

آپدیت جدیدی که برای بازی ماینکرافت در ویندوز ۱۰ منتشر شده است این امکان را به شما می دهد که بازی را به صورت واقعیت مجازی با استفاده از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift بازی کنید.

این آپدیت که امروز برای بازی Mincraft: windows 10 edition منتشر شده است قابلیت استفاده از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift را برای بازی فعال می کند،همچنین این آپدیت جدید قابلیت هایی که برای کاربران Gear VR در دسترس است را در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید برای بازی خود از موشواره صفحه کلید و یا حتی دسته ایکس باکس استفاده کنید،شما همچنین می توانید با استفاده از گزینه های مختلف تجربه عالی را برای خود به ارمغان بیاورید.

شما همچنین می توانید بازی را به صورت معمولی نیز بازی کند.

شما را در ادامه به تماشای ویدیوی کوتاهی از تفاوت های تجربه واقعیت مجازی و معمولی و همچنین چگونگی کار کردن بازی دعوت میکنیم.

هدست واقعیت مجازی Oculus Rift هم اکنو با قیمت ۶۰۰ دلار در بازار موجود می باشد دلیل قیمت بالای ایت هدست نیز وجود یک دسته ایکس باکس و مزیت های محصول می باشد که دلایل متقاعد کننده ای نمی باشند.

این هدست هم اکنون برای رایانه های شخصی در دسترس است اما برای کسب یک تجربه عالی و جلوگیری از اسیب های ناشی از استفاده نادرست شما نیاز به یک سیستم قوی دارید.

بازی های زیادی توسط هدست Oculus Rift پشتیبانی می شوند و هم اکنون بازی ماینکرافت نیز برای این هدست در دسترس می باشد.

نظرات خود را در مورد این مطلب با ما در اشتراک بگذارید.

منبع: Vg247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید