بازی موبایل Batman: Arkham Underworld منتشر شد

0

بازی موبایل Batman: Arkham Underworld منتشر شد و ظاهر بازی خوبی به نظر می رسد. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید تا اطلاعات کامل و دقیق در باره ی این بازی بدست آورید.

در حالی که بسیاری از طرفداران بازی بتمن مجبور هستند تا برای بازی تاخیر خورده ی Batman: Return to Arckham Collections زمان زیادی صبر نمایند، یک عنوان بازی موبایل از این سری، امروز منتشر گردید.

بازی موبایل Batman: Arkham Underworld منتشر شد

بازی Batman: Arkham Underworld یک عنوان رایگان است که توسط سازنده ی بازی Lord of Rings Online یعنی استدیوی Turbine توسعه یافته و برای دستگاه های دارای سیستم عامل iOS منتشر گشته است.

شما در این بازی در نقش بتمن بازی نمی کنید، بلکه در نقش برخی از دشمنان Caped Crusader ایفای نقش می کنید. هدف کلی دربازی این است که بتوانید “جنایت کار بزرگ بعدی” شهر آرکهام گردید و شما برای انجام این کار، دسته از زیردستانتان خود را تشکیل می دهید و با دیگر شخصیت های منفی بازی، نبردی رو در رو خواهید داشت.

ویژگی شرور بزرگ در این بازی شامل The Raider ،The Riddler ،Harley Quinn ،Mr. Freeze ،Scarecrow و Killer Croc می شود.

علاوه بر این ها، اگر امپراطوری جنایی شما به حد کافی بزرگ شود، ممکن است در نبرد نهایی با بتمن رو در رو شوید و با او به مبارزه بپردازید.

درباره ی داستان بازی نیز، Arkham Underworld در بازه ای قبل از وقایع بازی Batman: Arkham Asylum ساخت Rocksteady قرار می گیرد.

شرکت برادران وارنر هیچ برنامه ای را برای عرضه ی این بازی برای دستگاه های اندرویدی اعلام نکرده است. باید در آنده دید که آیا برنامه ای اعلام می شود یا نه.

بازی Arkham Underworld تنها بازی جدید امسال سری بتمن نیست. بازی Batman: Arkham VR که برای هدست واقعیت مجازی Play Station VR ساخته می شود، اواخر امسال عرضه خواهد شد، همچنین بازی Return to Arkham Remastered Collection نیز شایعه شده است که در ماه نوامبر عرضه خواهد شد. البته تا الان هیچ گونه اظهار نظر رسمی از سوی شرکت برادران وارنر و راک استدی انجام نپذیرفته است.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ آیا تجربه ی این بازی، همان حال و هوای عناوین بتمن را دارد؟

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید