لیست بازی های سال ۲۰۱۶ | از آسمان هیچ کس تا میدان نبرد ۱​

0

پس از تمام شدن مراسم E3 2016 مشخص شد که بازی های بزرگ زیادی هستند که در طول ۶ ماه آینده برای پلتفرم های مختلف منتشر خواهند شد.خوشبختانه امسال همه نوع سبک بازی را خواهیم داشت. اگر دوست دارید در دنیایی گسترده به گشت و گزار بپردازید آسمان هیچ کس بهترین انتخاب است. اگر به دنبال مبارزه های خون آلود هستید برترین آنها WWI می باشد. و اگر در دنبال یک شوتر اول شخص تمام عیار می گردید قطعا Battlefield 1 و Call Of Duty برترین انتخاب شما هستند.در این مقاله به برترین بازی هایی که قبل از کریسمس امسال منتشر می شوند می پردازیم , پس با نکست فور گیم همراه باشد.

۱- No Man’s Sky (آگوست}- بازی های سال ۲۰۱۶

 بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |No Man’s Sky

در اصل این بازی قرار بود که در ماه ژوئن منتشر شود اما شرکت HELLO GAMES که سازنده این عنوان گسترده می باشد پس از فراز و نشیب های زیاد بر سر تاریخ انتشار آن , بالاخره زمان عرضه نهایی را آگوست اعلام کرد. در بازی شما سفینه ی خود را در دنیای بی پایان آن میبیند و با استفاده از سفینه خود به اکتشاف در سیارات , موجودات و بیگانگان می پردازید. در بازی انتخاب های زیادی خواهید داشت. مثلا می توانید انتخاب کنید که به جنگ بروید یا به اکتشاف سیارات بپردازید که البته این کار کمی خسته کننده بنظر می رسد. اما همه چیز بسته به نحوه ستخت بازی دارد. تا کنون که این بازی توانسته توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند بیاید امیدوار باشیم که در زمان عرضه هم به این بازی توجه شود.

۲- (Deus Ex: Mankind Divided (August 23- بازی های سال ۲۰۱۶

یکی دیگر از نسخه ی سری بازی های Deus Ex با نام Mankind Divided منتشر خواد شد. این بازی نشان می دهد افرادی در دنیای بازی از نظر بیولوژیکی پیشرفت می کنند و همین پیشرفت باعث می شود تا در برابر هم نوعان خود ایستادگی کنند.

در بازی شما دوباره در نقش آدام جنسن که سربازی پیشرفته است ظاهر خواهید شد. این سرباز وظیفه دارد تا سکوت و صلح را به شهر خود بازگرداند. البته این کار برای شما آسان نخواهد بود و قطعا نیرو های زیادی در برابر شما وجود خواهند داشت. اما این شما هستید که تصمیم میگیرید که از راه مصالمت آمیز با آنها صحبت کنید یا با زبان تیر و تفنگ؟!این بازی در ماه آگوست برای پلتفرم های PC , PS4 و XBOX ONE در دسترس خواهد بود.

۳- (Batman: A Telltale Series (Summer- بازی های سال ۲۰۱۶

کارکنان استودیو تل تیل گیمز اخیرا این مهارت را پیدا کرده اند تا هر در هر زمانی دیالوگ را به ماجراجویی تبدیل کنند ! و این دفعه موضوع بر سر بتمن است. این بازی که Batman: A Telltale Series نام گرفته است بصورت سریالی یا بصورت یک سری منتشر خواهد شد. زمان انتشار دقیق این بازی هنوز مشخص نشده. فقط اعلام شده که این بازی در تابستان منتشر خواهد شد. بر اساس آنچه که ما تا کنون از تزیلر ها و اطلاعات این بازی فهمیدیم , شاید Batman: A Telltale Series به بزرگترین بازی این شرکت تا به امروز باشد.

فکر می کنیم حملات بتمن در این نسخه هم در خفا انجام گیرد. شخصیت سر سنگین بروس وین هم مانند همیشه ایفای نقش خواهد کرد. در این بازی باید تصمیم بگیرید که چه چیزی مرد پشت نقاب را سخت کرده است.این بازی برای کنسول های خانگی , کامپیوتر و سیستم عامل های اندروید و IOS و Mac منتشر خواهد شد

۴- (Recore (September 16- بازی های سال ۲۰۱۶

بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |Recore

شما در این بازی در نقش جول آدامز که یکی از تنها بازماندگان دنیای خود می باشد ایفای نقش خواهید کرد. جول آدامز یکی از معدود بازماندگانی میباشد که به بیابان جدیدی راه پیدا کرده است. البته او تنها نیست. جول یک سگ رباطی به اسم مک هم در کنار خود دارد که او را از تنهایی در می آورد. در مسیر خود رباط های بیشتری کشف خواهد کرد. او در ماجراجویی خود باید اسرار بسیاری را دریابد که انجام این کار آسان نیست. در مقابل دشمنان فدرتمندی وجود دارند.

شما برای مراقبت از خود نیاز دارید تا از قدرت هایی که به کاراکترتان داده شده است استفاده کنید. البته شما قدرت های خالص فیزیکی دارید که با قدرت تخیلی ترکیب شده است و بسیار کشنده و مرگبار است.

این بازی برای XBOX ONE و PC در دسترس خواهد بود.

۵- Forza Horizon 3 (September 27)- بازی های سال ۲۰۱۶

استودیو playground-games بار دیگر ما را با دنیای باز و سبک بازی های ریسینگ خود شگفت زده کرد. اما اینبار در استرالیا ! بسیاری از ابزار و افزودنی های جدید که در کنار سوپر ماشین های شما بی نظیر خواهند بود.

بنظر می رسد Forza Horizon 3 به یکی از برترین بازی های ریسینگ در سال ۲۰۱۶ تبدیل شود. با توجه به سوابق این بازی می توانیم بفهمیم که این بازی در هر نسخه خود پیشرفت چشم گیری داشته است. مثلا پیشرفت در گرافیک و هندلینگ بازی.

این بازی برای PC و XBOX ONE در دسترس خواهد بود.

۶- (FIFA 17 (September 29- بازی های سال ۲۰۱۶

بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ | Fifa 17

برای اولین بار عنوان FIFA 17 بخش داستانی خواهد داشت. در این بخش شما در نقش شخصی به اسم الکس هانتر قرار خواهید گرفت که قصد دارد برای اولین بار وارد باشگاه های معروف شود. در این بازی باید بسیار تلاش کنید تا بتوانید او را به آرزو های خود برسانید. در واقع شما کلید رسیدن او به آرزوهایش هستید. پس همه چیر به شما بستگی دارد. پس باید سخت تلاش کنید تا آن اطمینان لازم را نسبت به پلیر خود پیدا کنید.

البته هنوز مسابقات معمولی ومدیریتی در بازی وجود دارد که تغییرات بسیاری در در آن بوجود آمده است. تغییراتی مانند حرکات جدید , ابزار جدید و … تمامی این عوامل تغییر کرده اند تا شما احساس بهتری در بازی داشته باشید.

۷- Final Fantasy 15 (September 30- بازی های سال ۲۰۱۶

صبر بسیاری برای انتشار این نسخه از بازی کردیم. با اطلاعاتی که بدست آوردیم بنظر می رسد که این نسخه از بازی با داشتن عواملی مانند فضای بسیار بزرگ و شیوه های مبارزه ای تغییراتی را نسبت به نسخه های قبل خود داشته است. البته هنوز نمیدانیم که این تغییرات خوب هستند یا بد. اما برخی تغییرات مانند افزایش گرافیک بسیار خوب هستند و احساس بهتری را از بازی ارائه می دهند.

علاوه بر این که از این بازی فیلمی هم ساخته خواهد شد نسخه ی واقعیت مجازی آن هم برای هدست های موجود عرضه خواهد شد. البته قرار سریال و یک ماشین هم برای آن ساخته شود که این عوامل بازی را هرچه جذاب تر به رخ می کشند.

۸- (Destiny: Rise of Iron (September 30- بازی های سال ۲۰۱۶

بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |Destiny: Rise of Iron

 درست است که این بازی DESTINY 2 نیست اما مشخصا باعث می شود که به بازی کردن این عنوان ادامه دهیم. Rise of Iron زمانی که عرضه شود بخش داستانی کاملا جدیدی را به همراه ابزار و وسایل دیگر خود به همراه خواهد داشت که  البته با جهش و خطر هم همراه خواهد بود.

در متن زیر می توانید اندکی از توضیحات مربوط به بخش داستانی را مشاهده کنید :

خط داستانی Rise of Iron اشاره به روسیه قدیم دارد که تماما مورد حجوم قرار میگیرد. دیوار ها سقوط کرده اند. دیوار هایی که برای قرن ها در امتداد مرز جنوبی روسیه قرار داشته اند، سقوط کرده اند. موادی که پیدا کرده اند خطرناک تر از چیزی است که بتوانند تصورش را بکنند. به (Lord Saladin) ارباب صلاح الدین بپیوندید. در سزمین های Plaguelands سفر کنید و اعتقاد به Iron Lords را درک کنید و جلوی این تهدید را بگیرید پیش از آنکه خیلی دیر شود. این خلاصه ای از داستان بازی بود.

همچنین استودیو محبوب بانجی قول داد که عوامل جدیدی به بازی اظافه خواهد کرد. چیز هایی مانند ابزار های جدید , مسابقات , سلاح ها , ماد ها , نقشه ها و … که هر کدام از این موارد بازی را بهتر و بهتر جلوه می دهند.

این بازی برای پلتفرم های PC , XBOX ONE و PS4 منتشر خواهد شد.

۹- (Mafia 3 (October 7

 بر اساس نسخه نیو اورلان که با نام نیو برودیوکس شناخته می شود. داستان بازی مردی را روایت می کند که به تازگی از جنگ ویتنام بازگشته است. البته او از اینکه نجات یافته است جشنی نگرفته. او برای همرزمانش که در این جنگ کشته شده اند عزاداری می کند.
بالاخره زمانش رسید تا با انتقام قدیمیان آشنا شویم. این داستان در سال ۱۹۶۰ اتفاق می افتد.
بازی انتقام گرفتن شخصی به اسم کلی را که به نازگی خانواده جدیدی پیدا کرده به بازگو می کند. اما او به دنبال انتقام خود است تا شاید بالاخره آرامش پیدا کند.
این بازی برای پلتفرم های PS4 , PC و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

۱۰- (Gears of War 4 (October 11 – بازی های سال ۲۰۱۶

بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |Gears of War

یکی از محبوبترین بازی های شوتر که داستان عمیق و زیبایی را در خود جای داده است. لنسر باز می گردد. البته با همراهانی جدید. در این بازی ما از کنار کارکوس می گزریم البته این شامل پسر او نمی شود. اینبار ما پسر او را مورد تجزیه تحلیل قرار می دهیم.

همانطور که میدانید گیم پلی سری بازی GOW یکی از برترین ها در دنیا می باشند پس نباید شکی در گیم پلی این نسخه داشت. مانند هر بازی دیگری این بازی هم ابزار و سایل جدیدی را در خود جای داده است. پیشرفت گرافیکی هم که دیگر زبانزد بازی های هم رده می باشد. بخش آنلاین هم مثل همیشه عالی بنظر می رسد.

این بازی برای XBOX ONE و PC در دسترس خواهد بود.

۱۱- (Skylanders Imaginators (October 14 – بازی های سال ۲۰۱۶

عنوان Skylanders Imaginators برای اولین بار به شما اجازه می دهد تا شخصیت خود را بسازید. شکل و قیافه و تجهیزات و قدرت کاراکتر خود را تنظیم و مدیریت کنید. حتی میتوانید شیوه راه رفتن را تایین کنید. سلاح مناسب خود را در هر نبر انتخاب کنید.
این بازی همچنین نسخه کالکتور بسیایر زیادی خواهد داشت.
می تانید این بازی را با پلتفرم های PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 و Wii U تجربه کنید.
۱۲- (Battlefield 1 (October 21- بازی های سال ۲۰۱۶
بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |Battlefield 1

حرف زدن از بتلفیلد درست مثل حرف زدن از یک بازی ویدیویی می باشد. زیرا این بازی در جنگ جهانی اول رخ می دهد و سلاح های مبارزه ای هم رواج زیادی داشتند. وقتی از جنگ جهانی اول صحبت می شود به یاد تیر اندازی از داخل سنگر ها , راندن تانک ها و هدایت هواپیما ها می افتیم. البته نباید یکی از عوانل اصلی که سربازان پیاده هستند را فراموش کنیم. یعنی نبرد های تن به تن زیادی را در این بازی تجربه خواهید کرد.
حتی میتوانید کنترل بالن کوچکی را بدست بگیرید که فدرت جنگیدن و آتش افروزش دارد. این کار به نفع شما و تیمتان خواهد بود که از این ابزار قدرتمند استفاده کنید.
علاقه مندان می توانند این بازی را در پلتفرم های PC , XBOX و PS4 تجربه کنند.

۱۳- (The Last Guardian (October 25- بازی های سال ۲۰۱۶

این بازی کمی شبیه به Final Fantasy 15 می باشد. مدت زیادی است که این بازی معرفی شد. البته مدت خیلی زیادی است. ما فکر میکردیم که ساخت این بازی متوقف شده و دیگر هیجوقت خبری از ان نخواهیم شنید. اما امسال این خبر خوشحال کننده را از سوی سازندگان شنیدیم که ساخت ای بازی رو به اتمام است. خشبختانه با توجه به اطلاعات و تریلر های بازی بنظر می رسد که با عنوان خوبی طرف هستیم.
این بازی در مورد پسری است که به عنوان THE LAST GUARDIAN پی میبرد و با استفاده از هوش خود سعی به فرار دارد.
چطور میتوانید به این بازی نه بگویید؟! بازی که توسط سازندگان عنوان Shadow of the Colossus ساخته شده است.
این بازی بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.

۱۴- (Titanfall 2 (October 28- بازی های سال ۲۰۱۶

بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |Titanfall 2

البته درست است که این بازی فضای زیادی از امید همگان را در اختیار نداشت اما به اندازه ای کافی بود تا نسخه دوم آن توسط Respawn Entertainment معرفی شود.
در برابر بازی اکشنی به همراه داستانی زیبا ایستاده ایم که با نوآوری های خود شما را شگفت زده خواهد کرد. راه رفتن از روی دیوار ها , سوار شدن بر تایتان ها , پرواز و … همه و همه این بازی را هرچه زیباتر جلوه می دهند. عوامل جدیدی مانند مدل جدیدی از تایتان ها و کنترل بهتر آنان را در نسخه دوم این بازی شاهد هستیم.
همچنین این بازی برای PS4 هم عرضه خواهد شد !
این بازی برای پلتفرم های PS4 و PC و XBOX ONE منشتر خواهد شد.
۱۵- (Elder Scrolls V: Skyrim (October 28- بازی های سال ۲۰۱۶
ما میدانیم که بازیکنان زیادی هستند که صد ها ساعت را به پای این بازی نشسته اند. و اطمینان داریم که اینکار را دوباره هم تکرار خواهند کرد.
خب اکنون این موفعیت برای طرفداران دو آتیشه این بازی فراهم شده است تا آن را با گرافیک و تنضیمات بهتری تجربه کنند. این نسخه از بازی Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition نام گرفته است. این نسخه قابلیت پشتیبانی از تمامی ماد ها و بیشتر DLC ها را دارد.
این بازی برای پلتفرم های PS4 , XBOX ONE و PC در دسترس خواهد بود

۱۶- Call of Duty: Infinite Warfare (November 4- بازی های سال ۲۰۱۶

Call of Duty: Infinite Warfare  اساسا با نام COD در فضا شناخته می شود. چه چیز های دیگری در مورد این بازی می دانیم؟!خب چیز های زیادی در مورد ایم بازی می دانیم که باور کنید بیشتر آن موارد خوب هستند.فقط نگاهی به جنگ این بازی در فضا بیاندازید همه چیز برایتان روشن خواهد شد. بسیاری از مردم فکر می کنند که این بازی بد ترین عنوان COD خواهد بود اما من فکر می کنم این بازی به یکی از برترین عناوین این سری تبدیل خواهد شد. فقط کافیست گیم پلی این بازی را ببینید تا جنگیدن در فضا را درک کنید. این کار ها در کنار گرافیک قوی بازی را هرچه جذاب تر نشان می دهند.

این بازی برای پلتفرم های PS4 , XBOX ONE و PC عرضه خواهد شد.

۱۷- Dishonored 2 (November 11- بازی های سال ۲۰۱۶

بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ | Dishonered 2

 بار دیگر یکی از بزرگترین بازی های استودیو محبوب بتزدا در کنسول های نسل هشتمی می درخشد. نام این بازی Dishonored 2 می باشد. در این بازی باید انتخاب کنید که می خواهید با کدام شخصیت ها بازی را پیش ببرید. شما می توانید دو شخصیت را انتخاب کنید. شخصیت اول و آشنای ما هیرو کوروو و شخصیت جدید امیلی کالدوین نام دارند.
اما با توجه به تجربه ای که از نسخه اول آن داریم , انتخاب های شما تنها محدود به عوامل ذکر شده نمی شوند. مثلا شما می توانید بازی را بدون کشتن پیش ببرید و بی دردسر بازی کنید , یا می توانید راه شمشیر و خنجر را پیش بگیرید که راه دوم منطقی تر بنظر می رسد !  اما در کل انتخاب هی زیادی در بازی خواهید داشت.
در این نسخه شما در منطقه ی کاملا جدیدی به مبارزه می پردازید. این منطقه از دانوال به شهر کوناکا می باشد. و باور کنید به زیبا ترین شکل ممکن چیده شده است.
علاقه مندان می توانند این بازی را در پلتفرم های PS4 , XBOX ONE و PC تجربه کنند.

۱۸- (Watch Dogs 2 (November 11- بازی های سال ۲۰۱۶

 WATCH DOGS 1 بسیاری از طرفداران خود را ا امید کرد. بسیاری معتقدند که این بازی فقط در تبلیغات خوب عمل کرده است. کاری که یوبیسافت جدیدا در آن مهرات پیدا کرده. اما WATCH DOGS 2 بنظر بسیار بهتر بنظر می رسد.
بازی های سال 2016 |Watch Dogs 2

بازی های سال ۲۰۱۶ |Watch Dogs 2

در این بازی در نقش شخصیتی جوان به نام مارکوس هالووی قرار خواهید گرفت که قدرت هک کردن بالایی دارد. درواقع این شخص یکی از برترین هکر های دنیاست. در این نسخه از بازی میزان ابزار قابل هک افزایش یافته اند. مثلا شما می توانید حتی ماشین ها و … را هک کنید. محیط این بازی در شهر سانفرانسیسکو قرار دارد.
این بازی برای PC , XBOX ONE و PS4 منشتر خواهد شد.

۱۹- (Gran Turismo Sport (November 18- بازی های سال ۲۰۱۶

با توجه به اینکه این بازی نسخه هفتم از این مجموعه نیست اما خیلی از عوامل آن مانند گذشته می باشند. اما بسیاری از عوامل درون بازی هم جدید می باشند. اینبار می توانید مسابقاتی را در سطح آنلاین برگزار کنید و اگر به اندازه ی کافی قوی باشید به رده های بالا برسید. حتی می توانید برای اولین بار برای خود همکاری استخدام کنید تا با کمک یکدیگر مسابقات را به پایان برسانید.
البته بخش داستانی بازی هم مانند همیشه پربار و زیبا می باشد. با وجود صد ها ماشین امکان انتخاب وسیله مناسب برای شما سخت خواهد شد یا بهتر بگوییم دودل می شوید. مانند هربازی دیگری این بازی هم پیشرفت گرافیکی بسیار خوبی داشته است.

۲۰- (Pokémon Sun and Moon (November 23- بازی های سال ۲۰۱۶

بله دزست دیدید. درست در بیستمین سالگرد تولد این بازی یک نسخه جدید از آن در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. عنوان Pokémon Sun and Moon در مکانی کاملا جدید با ابزار بسیار زیادی که همگی آن ها جدید هستند قرار دارند. اینبار شما ماجراجویی خود را در مکان دوست داشتنی آلولا ایسلند تجربه خواهید کرد.
عوامل زیادی در بازی تغییر کرده اند مثلا داستان جدید , شخصیت ها جدید و … که البته در مقابل شما نیرو های شیطانی بسیاری وجود دارند که برای رسیدن به هدف خود باید آنان را کنار بزنید.
این بازی بصورت انحصازی باری کنسول Nintendo 3DS منتشر خواهد شد.

۲۱- (South Park: The Fractured But Whole (December 6- بازی های سال ۲۰۱۶

نام قسمت اول این بازی South Park: The Stick of Truth بود که اکنون نسخه جدید آن South Park: The Fractured But Whole (December 6) نام گرفته است. البته در این نسخه تمرکز داستان و گیم روی قهرمانان و جنگ ها داخلی آنان می باشد. اکنون حدس بزنید چه فیلمی این مشخصات را دارد؟
گیم پلی بازی از نسخه قبلی خود بهتر شده است و شما در هنگام مبارزات خود آزادی های بیشتری خواهد داشت. همچنین بازی در بخش اکتشاف و جستجو تمرکز زیادی کرده است.
این بازی در PS4 , XBOX ONE و PC در دسترس خواهد بود.

۲۲ -(Dead Rising 4 (December- بازی های سال ۲۰۱۶

 صدای زنگوله های سال نو به گوش می رسد. می شنوید؟! وقتی صحبت است سری بازی های DEAD RSING می شود به یاد زامبی ها و سال نو میوفتیم. نسخه چهارم از سری بازی های DEAD RISING زمینه و تم کریسمس را در خود جای داده است. پس خود را آماده کنید برای بزرگترین نبرد با مردگان متحرک ! این بازی یکی از بزرگترین عناوین در سبک زامبی و ترسناک می باشد.
علاقه مندان می توانند این بازی را در پلتفرم های XBOX ONE و PC تجربه کنند.

۲۳- (Steep (December- بازی های سال ۲۰۱۶

 یوبیسافت جدیدا به سبک بازی های ورزشی وارد شده است و این بازی در کریسمس یا حتی زودتر منتشر می شود. در این بازی می توانید اسنوبورد , اسکی , پاراگلایدر و … بسیاری از عوامل دیگر را تجربه کنید. حتی میتوانید در کوه های آلپ به اکتشاف بپردازید. با توجه به گفته های یوبیسافت , در این بازی ۴ کشور ایتالیا , فرانسه , استرالیا و سوئیس قرار خواهند داشت.
بازی های سال 2016 |نکست فور گیم

بازی های سال ۲۰۱۶ |Steep

 در این بازی با چالش های بساری روبرو هستید. برخی از آنها را خود میسازید و برخی را بازی برایتان درست می کند. باید با فکر و توانایی خود در آن چالش ها موفق شوید تا بازی را به پایان برسانید البته اگر بازی به این بزرگی پایانی داشته باشد !:)
این بازی در پلتفرم های PS4 , XBOX ONE و PC در دسترس خواهد بود.
 اگر همراهان عزیز نکست فور گیم بازی های بیشتری را سراغ دارد , خوشحال می شویم نام آن ها را بدانیم.
منبع: Digitalspy
اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید