بازی Gran Turismo Sport تاخیر خورد

0

بازی Gran Turismo Sport تاخیر خورد. طبق اخباری که به تازگی منتشر شده است بازی Gran Turismo Sport تاخیر خورده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

سونی به تازگی اعلام کرده است که بازی Gran Turismo Sport تا سال آینده تاخیر خورده است.سونی به تازگی اعلام کرده است که این بازی در سال ۲۰۱۷ منتشر می شود.

بازی Gran Turismo Sport تاخیر خورد

Kazunori Yamauchi که خالق سری بازی Gran Turismo است در بلاگ پلی استیشن در یک پست اعلام کرده است که زمان بیشتری برای ساخت یک بازی در خور عنوان Gran Turismo لازم می باشد.

این سازنده افسانه ای گفت:

ما به هیچ وجه مصالحه در تجربه را نمی خواهیم

Yamauchi قادر نبود که یک تاریخ عرضه دقیق دیگر را برای بازی اعلام کند،اما اعلام کرد که استدیو می خواهد بهترین بازی در سری بازی های Gran Turismo را بسازد.همچنین او تایید کرد که شما در آینده نمایش هایی را از بازی Gran Turismo در رویداد های بازی های ویدیویی که در آینده اتفاق می افتند می بینید.

این تنها یکی از اخبار نا امید کننده ای است که بازی را احاطه کرده است.زمانی که بازی Gran Turismo Sport معرفی شد قرار بود که یک بتا برای بازی در امسال منتشر شود اما بعدا این بتا برای بازی کنسل شد و دلیل آن این بود که بازی قرار است در همین سال منتشر شود آما بنا بر اخبار منتشر شده از بازی Gran Turismo این بازی امسال منتشر نمی شود پس کنسل کردن این بتا کار عاقلانه ای نبود.

بعد ها ما فهمیدیم که Gran Turismo Sport قرار نیست از آب و هوای داینامیک استفاده کند،و حتی امکان دارد که از بخش افلاین نیز بهره مند نباشد.

بازی Gran Turismo Sport قرار بود در ۱۵ نوامبر امسال منتشر شود اما بنا بر این اخبار بازی قرار نیست امسال منتشر شود.

نظرات خود را در رابطه با تاخیر بازی Gran Turismo Sport با ما در اشتراک بگذارید.

منبع:Vg247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید