۵ دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد

0

اصلا نمی توانیم باور کنیم که پنج سال از زمانی که در شخصیت Cole Phelps ظاهر شدیم میگذرد. ما تقریبا در بازی به بالاترین رتبه ها رسیدیم و اسکیل های خود را به بالا ترین درجه رساندیم. و در نقش یک کاراگاه در سال ۱۹۴۰ ظاهر شدیم و تحقیقاتو جستجو های آنان را در آن زمان تجربه کردیم. که البته از تمامی دقیقه های بازی خود لذت بردیم.متاسفانه استودیو سازنده این بازی Team Bondi که در استرالیا واقع شده بود اکنون بسته شده است. اما راک استار اعلام کرده که شاید کار آنان با L.A. Noire 2 ادامه پیدا کند.

راک استار گفت :

 روی بازی جدید از فراچایز L.A. Noire در آینده حساب نکنید

راک استار ادامه داد :

 به ساده ترین روش می گوییم که هنوز برای این بازی هیچ تصمیمی نگرفته ایم. ما بسیار از نحوه ی انتشار بازی L.A. Noire خوش حالیم و درحال درنظر گرفتن آینده ی این بازی بر اساس یک سری هستیم.

بر اساس این ایده ها ما ۵ دلیل می آوریم که بازی L.A. Noire 2 لایق ساخته شدن می باشد.

۱٫ وجود تکنولوژی پیشرفته در بازی L.A. Noire 2

یکی از هسته های اصلی بازی L.A. Noire بازجویی بود. جایی که Cole با دفترچه راهنمای مورد اعتمادش از شاهد یا مظنون سوالاتی میپرسید تا اطلاعاتی از آن شخص به دست آورد.

در بازی تکنولوژی به نام MotionScan وجود داشت که به زیبایی حرکات بازیگران را به شیوه ای گویا , بیان میکرد. حتی کشش های صورت و حرکات چشم.

شما باید از ابزاری به اسم micro-expressions استفاده می کردید تا بفهمید که آیا کاراکتر مورد نظر درحال گفتن حقیقت است یا دروغ می گوید. پس از آن مکالمه باید بفهمید که آیا آن شخص راست گفته است یا دروغ یا حتی ممکن است چیزی را مخفی کرده باشد. اگر کسی را به اشتباه متهم کنید , امکان دارد عواقب بسیاری برای پرونده ی مورد نظر به همراه داشته باشد. پس این که بتوانید شخصیت مورد نظر را در بین دیگران تشخیض دهید یکی از توانایی های اصلی و مهم در بازی بود.

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد |نکست فور گیم

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد

این بازی برای نسل هفت و کنسول های PS3 و Xbox 360 یک شاهکار محسوب می شد و بسیاری از هبجانات را به خود اختصاص داده بود. مخصوصا زمانی که چهره شخصیت های محبوب بازسازی شدند. L.A. Noire بیشتر بازیگران فیلم Mad Men را در خود جای داده است کهColeباعث معروف شدن هرچه بیشتر بازی شده بود.

۲٫ شخصیت ها و داستان پردازی بسیار زیبا بودند

البته درست است که گیم پلی بازی بعضی وقت ها سخت می شد و نمی شود این موضوع را انکار کرد اما شخصیت ها و داستانی که در بازی L.A. Noire به کار رفته بودند , افسانه ای بود.

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد |نکست فور گیم

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد

از همکاران شخصیت اصلی بازی Cole که شامل پلیس بد دهن و کثیفی به اسم راستی گلووی گرفته – تا مظنونی سایه دار با چشم های حیله گر که خود قربانی داستان دیگری شده بود.

این گواهی از شهر لس آنجلس بود که باعث شد شخصیت های بزرگی به بازی کشیده شوند. اسم های بزرگی از کاراکتر های فیلم Mad Men مانند :

” Elisabeth Moss and Brian Krause, Fringe’s John Nobel, Dexter’s Adam Harrington and CSI: Miami’s Michael McGrady ”

در داستان بازی دیده می شود که Cole در مرکز پلیس لس آنجلس LAPD مشغول به کار است و در برابر قاتلان سریالی می ایستد. همچنان او با چالش برگی روبروست. او باید بفهمد کدام یک از پلیس ها رشوه بگیر و خراب هستند.

۳٫ مجبور نبودید برای رفتن به جایی حتما رانندگی کنید

چیزی که ما در بازی GTA 4 و Red Dead Redemption ار آن متنفر بودیم این بود که برای رفتن به جایی باید حتما رانندگی یا از حیوانات استفاده می کردیم. همچنین مدت زیادی طول می کشید تا به مقصد برسیم. اما با تشکر از دوستان پلیس در بازی L.A. Noire برای اینکه همکاری در بازی برای ما قرار نداده بودند و باید تمامی کار ها را به تنهایی انجام میدادیم پس نیازی نبود که سوار وسایل نقلیه شویم و تا مقصد رانندگی کنیم. البته ما می توانستیم که همکاری برای خود استخدام کنیم تا برخی کار ها مانند رانندگی را به او بسپاریم یا میتوانیم با یکیدگر بطور کلی همکاری کنیم. البته این امکان هم وجود داشت که همکار ما درون بازی باعث دستپاچه شدن ما شوند. یا اگر بهتر بخواهیم تعریف کنیم باعث مزاحمت می شدند.

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد |نکست فور گیم

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد

۴٫ واقعا حس می کردید که مهارتهایتان مورد آزمایش واقع شده اند

در زمانی که دریایی از پلیس های فاسد وجود داشت , Cole تصمیم گرفت که پلیس خوبی باقی بماند و گیم پلی بازی تاثیر بیار خوبی در آن اشت. اگر در بازی GTA فقط در حال رانندگی بودید امکان داشت کسی را با ماشین خود مورد اصابت قرار دهید و برای اینکار مجازات می شوید.

به اضافه ما تا بحلال با بازی روبرو نبودیم که در آن با این حجم از آزمون و خطا رو برو باشیم. بازی در دریایی از بازجویی و تحقیقات غرق شد است. این به آن معناست که در بازی باید تمامی حواس خود را به محل حادثه دهید و تا جای ممکن از راه صلح آمیز وارد عمل شوید و دنبال شواهد و مدارک مورد نیاز بگردید. اگر در پیدا کردن و فهمیدن نقشه های دشمنان خود تعلل کنید امکان ارد به کلی پرونده را از بین ببرید.

این اولین عنوانی بود که شما در نقش یک کاراگاه که به فکر حل کردن پرونده های مختلف است , توانایی های خود را مورد سنجش قرار می دهید.

۵٫ این بازی هنوز یکی از برترین بازی های پلیسی میباشد

قطعا بازی های کمی هستند که بتوانند مانند این بازی در محوریت داستان پلیس به این خوبی عمل کنند. اما به هر حال بازی های کمی هستند که از دید پلیسی به قضایا نگاه کنند.

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد |نکست فور گیم

5 دلیل که راک استار باید بازی L.A. Noire 2 را بسازد

L.A. Noire انقلابی در بازی های ویدیویی بوده و هست اما این بازی فقط در باره ی روایت و فن آوری نمی باشد. درباره ی نسل هم می باشد. شاید همه با نظر من موافق نباشند , اما من فکر می کنم این بازی چیزی بیشتر از کسب مقام و پول است. این عنوان لیاقت بازسازی و همچنین یاخته شدن قسمت های بعدی را هم دارد.

نظر کاربران عزیز نکست فور گیم در مورد نسخه دوم این بازی چیست؟ آیا این بازی لیاقت ساخته شدن تعداد بیشتری از قسمت ها را دارد یا خیر؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.

منبع : digitalspy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید