تا چند هفته آینده بازی Minecraft نیز از دستگاه واقعیت مجازی پشتیبانی میکند

0

تا چند هفته آینده بازی Minecraft نیز از دستگاه واقعیت مجازی پشتیبانی میکند. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با نکست فور گیم همراه شوید.

بازی Minecraft و دستگاه واقعیت مجازی داستان های زیادی را پشت سر گذاشته اند و به نظر می رسد بالاخره این بازی  از این دستگاه پشتیبانی کند.

اما سازنده Minecraft مارکوس پرسن زمانی که این بازی را به فیس بوک فروخت تمام روابط بین Oculus Rift و شرکت Mojang را قطع کرد و زمانی که بازی ماین کرفت به مایکروسافت فروخته شد به نظر رسید این روابط دوباره از نو شروع شود و امروزه میبینیم که خبر پشتیبانی دستگاه واقعیت مجازی از بازی ماین کرفت منتشر شده است.

تا چند هفته آینده بازی Minecraft نیز از دستگاه واقعیت مجازی پشتیبانی میکند

در مراسم سالگرد عرضه بازی ماین کرفت برای ویندوز ۱۰ شرکت Mojang اعلام کرد که به زودی می توانید با دستگاه واقعیت مجازی Oculus Rift در دنیای ماین کرفت به بازی کردن بپردازید.

و هم چنین اعلام کردند:” و کار ما هنوز به صورت کامل به اتمام نرسیده است و ما زودی افزوده هایی به بازی اضافه می کنیم که به شما اجازه می دهد به طور چشم گیری قوانین بازی را تغییر دهید و در هفته های آینده قادر به استفاده از دستگاه  Oculus Rift در بازی ماین کرفت خواهید بود که چشم انداز جدیدی از بازی را برای طرافداران به ارمغان می آورد.

و هم چنین این پرش از دستگاه  HTC Vive باعث می شود دستگاه Oculus Rift در فروش از HTC Vive پیشی بگیرد و فروش کم آن بهبود پیدا کند.

در حال حاظر گروهی از طرافداران هکر  توانسته اند امکان بازی کردن ماین کرفت را برای HTC Vive نیز فراهم کنند که این مود را  Vivecraft نامیده اند و خبر خوبی برای دارندگان دستگاه HTC Vive می باشد. که در هر صورت نسخه اصلی بازی نمی باشد و شرکت Mojang به صورت رسمی از این مود حمایت نمی کند.

به نظر میرسد Oculus Rift از این بازی فقط در ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کند و کسانی که نسخه اصلی بازی ماین کرفت را برای ویندوز ۱۰ خریداری می کنند می توانند به صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه ای ویندوز ۱۰ را نیز دریافت کنند.

نظر خود را در مورد این مطلب با ما در میان بگذرارید.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید