بازی PlayStation VR Worlds توسط ESRB رده بندی شد

0

بازی PlayStation VR Worlds توسط ESRB رده بندی شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در این باره با نکست فور گیم همراه شوید.

بازی PlayStation VR Worlds که همین امسال برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد، شامل مجموعه ای از mini-game ها برای دستگاه واقعیت مجازی سونی است.

با این که تصور می شد PlayStation VR World شامل بازی هایی با محتوای مخصوص کودکان و سبک دوستانه ای باشد اما در آن تعداد اندکی بازی قرار دارد تا گیمر های بزرگسال را نیز به سمت خودش جذب کند.

بازی PlayStation VR Worlds توسط ESRB رده بندی شد

این بازی درجه سنی M را از ESRB دریافت کرد و در محتوای آن ذکر شد: خونریزی، حرف ناسزا، مصرف تنباکو، خشونت.

همچنین در خلاصه آن ذکر شده بود: این مجموعه ای از بازی های اکشن است که در آن پلیر خود را در دنیاهای واقعیت مجازی مشاهده میکند.

دوتا از پنج بازی مشاهده شده شامل تیراندازی اول شخص بوده است که در آن پلیر می بایست با سلاح هایی نظیر اسلحه کمری یا مسلسل های سنگین و سلاح های مدرن به دشمنان خود که شامل انسان ها و آدم فضایی است شلیک کند.

در یکی از سکانس ها پلیر باید به خلافکار های موتور سوار از داخل ماشین در حال حرکت شلیک کند و در سکانسی دیگر پلیر می بایست به سر یکی از دو کاراکتر منفی بازی که مسلح نبودند شلیک کند.

همچنن در طول روند بازی مشاهده شد که بازی کننده می تواند در طی یک سکانس از بازی سیگاری را که روی میز قراردارد استفاده کند: پلیر می تواند سیگار را در دستش بگیرد و در طول کات سین سیگار ر دود کند.

و همین طور لغت F**k در طول دیالوگ های بازی شنیده شد.

همینطور که در بالا می بینید دو بازی اول شخص هستند که باعث وجود محتوای بزرگسال در درون بازی شده اند و بقیه ی بازی ها محتوایی برای سنین کمتر خواهند داشت.

بازی PlayStation VR Worlds در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۶ توسط شرکت سونی عرضه خواهد شد.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید