بازی Pokemon Go برای برزیل هم تایید شد

0

بازی Pokemon Go برای برزیل هم تایید شد. در ادامه با نکست فور گیم و توضیحات سازندگان این بازی در مورد اتفاقات اخیر همراه باشید.

بعد از یک هفته سکوت بالاخره روز گذشته سازندگان بازی Pokemon Go در مقابل جامعه خود حظور پیدا کرده و در مورد اتفاقات اخیر پیرامون بازی Pokemon Go توضیحاتی دادند.

بازی Pokemon Go برای برزیل هم تایید شد؛ المپیک ۲۰۱۶ با پوکمون ها

بازی Pokemon Go بعد از عرضه توانست به سرعت بین مردم محبوب شود با این که در تعداد محدودی از کشور ها عرضه شد توانست در کمتر از یک ماه رکورد های زیادی را جا به جا کند اما طی چند روز اخیر و اخباری که راجب این بازی منتشر شده است محبوبیت این بازی کمتر شده از جمله خبر جاسوسی بودن این بازی و همکاری CIA برای ساخت این بازی. بازی Pokemon Go جزو پروژه های شیطانی CIA برای جاسوسی است.

در هر صورت،چند روز پیش بود که اکانت رسمی مدیر عامل شرکت سازنده بازی Pokemon Go هک شد و دلیل اصلی این هک عدم عرضه شدن این بازی برای برزیل بود که هکرها خواهان عرضه این بازی در برزیل بودند و بالاخره به نظر می رسد آنها به خواسته خود رسیده اند و امروز شرکت سازنده بازی برای بهبود ارتباطات خود اعلام کرد که این بازی در برزیل نیز به زودی عرضه می شود.

ما به سختی در تلاشیم تا بازی Pokemon Go در برزیل عرضه شود،منتظر باشید

با اینکه این پیام بسیار کوتاه است این یک بهبود در عملکرد شرکت سازنده بازی است زیرا چیزی که در گذشته دیدیم این بوده که شرکت در این موارد کانلا بی اعتنا به آن میماند و اهمیتی به آنها نمیدهد پس این جواب بهبودی در عملکرد شرکت نسبت به جامعه به حساب می آید.

به هر حال در پشت صحنه بازی Pokemon Go اتفاقاتی در جریان است که کسی از آنها خبر ندارد که تا به حال قسمت کمی از آن یا هیچ را از سازندگان بازی منتشر شده است وتعداد زیادی از بازیکنان با سرعت اسکن این بازی که یک بار در هر ده ثانیه است مشکل دارند که اثر آن وقتی در اتوموبیل یا قطار یا اتوبوس یا حتی موتور باشید بیشتر به چشم می آید حتی به تازگی گزارش هایی اعلام شده که در شرایطی گرفتن Pokemon ها حتی در لول های پایین بعد از اینکه به آنها با توپ نیز ضربه میزنید بسیار سخت شده و به راحتی فرار می کنند که هنوز به وسیله شرکت سازنده بازی تایید نشده و تا تایید نشدن آنها می تواند فقط یک شایعه باشد.

در هر صورت پست امروز توییتر شرکت شروعی برای بهبود های این بازی است که به زودی می توانیم شاهد تعداد بیشتری از آنها باشیم. پشنهاد می شود نمرات بازی Pokemon Go را مطالعه کنید.

آیا انتشار بازی Pokemon Go برای برزیل در زمان المپیک جالب است؟ نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید