بازی Pokemon Go، بهترین بازی موبایل تاریخ آمریکا لقب گرفت

0

بازی Pokemon Go بهترین بازی موبایل تاریخ آمریکا لقب گرفت. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید تا جزئیات این مورد در اختیارتان قرار گیرد.

بازی های موبایل امروزه خود کسب و کاری بزرگ هستند و با عناوینی مانند Candy Crush و Clash of Clans که به جای بازی های صاحب نام Super Mario Bros و Halo، جای خود را در بین دیگر بازی ها به عنوان بهترین ها ثبت کرده اند، بسیار فراگیر هستند. تمامی منابع شرکت های بازی سازی صرف ساخت بازی های موبایل می شود، حتی شرکت هایی که از انتشار بازی های موبایل اظهار شرمساری می کردند، حال خود به تکاپو افتاده اند تا از رقبای خود عقب نمانند و عنوانی موبایلی را منتشر سازند. شرکت صاحب نام و صاحب سبک نینتندو نیز به تازی به این معرکه وارد شده و بازی Mitomo را عرضه کرده است. پیشنهاد می شود نمرات بازی Pokemon Go را مورد مطالعه قرار دهید.

از این پس بازی Pokemon Go بهترین بازی موبایل تاریخ آمریکا خواهد بود

سری بازی Pokemon خود به نوعی عنوانی در سبک موبایل حس می شد، چنانچه که این بازی در کنسول گیم بوی نینتندو متولد شد و سپس به گوشی های هوشمند راه یافت. این سری بازی دیگر پس از این در انحصار سخت افزار های نینتندو نیست و اخیرا نیز بازی Pokemon Go برای گوشی های هوشمند اندرویدی و IOS منتشر شد. از آن زمان تا الان، سیلی از اخبار داستانی درباره ی این بازی منتشر شده است و بیشتر آن ها حول این نکته اسات که بعضی از مردم، زمانی که در حال بازی این عنوان بوده اند، در مکانی قدیمی یافته اند. به عنوان مثال، یک نوجوان زمانی که به دنبال یک پوکمن بود، جنازه ای را یافته بود، و یا برخی کلاهبرداران از این بازی استفاده کرده اند تا کاربران را اغفال کرده و از آن ها سرقت می کردند.

همه ی تبلیغات بازی نتیجه داد و بنا به گزارش نشریه ی فوربس، این بازی بهترین بازی موبایل در تاریخ ایالات متحده است. این بازی تقریبا نزدیک به ۲۱ میلیون کاربر فعال دارد. این تعداد کاربر، از تعداد ۲۰ میلیون کاربر بازی کندی کراش در سال ۲۰۱۳ بیشتر است و مهمتر از همه این که همه ی این کاربران در طول ۱ هفته به این بازی پیوسته اند.

این بازی در پوشش اطلاع رسانی خود مسیر سختی را پیمود، زمانی که یک مشکل بزرگ حریم خصوصی در رابطه با چگونگی دسترسی به حساب گوگل کاربران داشته، فاش شد. زمانی که این مسئله حل شد، معلوم شد که این مسئله زیاد بر روی بازی تاثیر منفی نداشته است.

علیرغم مشکل در حریم خصوصی و دیگر مشکلاتی که در دنیای واقعی باری بازی اتفاق افتاده، کاربران بازی در اینستاگرام خود هنوز در حال پر کردن صفحه ی خود از مکان های غیر منتظره ای است که پوکمن آخر خود را در آنجا یافته اند.

رسانه های اجتماعی به نظر می رسد در این زمان در حال تقسیم شدن به دو دسته می باشد. دسته ی اول کسانی هستند که به شدت به بازی هاید ویدئویی معتاد هستند و دسته ای دیگر افرادی هستند که دوست ندارند درباره ی بازی های ویدئویی هیچ مطلبی نشنوند.

عجیب نیست زمانی که ببینیم افرادی در حالی که در حال راه رفتن هستند، گوشی های موبایل خود را جوی خود گرفته اند و خود را در خطر های مختلفی بیاندازند، چون می خواهند همه ی پوکمن ها را به دست بیاورند.

نظر شما در مورد بازی Pokemon Go بهترین بازی موبایل تاریخ آمریکا چیست؟

منبع: ScreenRant

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید