بازی Pokemon Go در راستای گسترش جهانی این بازی، به ۱۵ کشور دیگر راه یافت

0

بازی Pokemon Go در راستای گسترش جهانی این بازی، به ۱۵ کشور دیگر راه یافت. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

انگار خبر های بازی Pokemon Go تمامی ندارد و هر روز خبری از این عنوان باید منتشر شود. استدیوی سازنده ی این عنوان اعلام کرده است که این بازی به صورت رسمی و در طول یک ماه در ۱۵ کشور دیگر عرضه شده است.

بازی Pokemon Go در راستای گسترش جهانی پیش می رود

این بازی که در ابتدا برای سه کشور ایالات متحده، استرالیا و نیوزیلند عرضه شده بود و حال توانسته با سرعتی کم و آهسته، خود را به بیشتر کشور های جهان برساند.

به دنبال عرضه ی رسمی بازی در ژاپن در مدتی قبل، استدیوی نیانتیک لیست کشور های پشتیبانی شده را پهن تر کرده است و ۱۵ کشور از قاره ی آسیا و اقیانوسیه را به جمع پشتیبانی شدگان افزوده است.

همانطور که در سایت رسمی بازی Pokemon Go منتشر شده است، آخرین کشور هایی که به لیست کشور های پشتیبانی شده عبارتند از: برونی، کامبوج، اندونزی، لائوس، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند، ویتنام، تایوان، گنیه ی جدید، فیجی، جزایر سلیمان، جمهوری فدرال میکرونزیا و پالائو. چندی پیش بازی Pokemon Go برای برزیل هم تایید شد.

تقریبا همه ی کشور ها وارد لیست بازی پشتیبانی این بازی شده اند، اما دو کشور اصلی در قاره ی آسیا هنوز در این لیست جایی برای خود ندارند، کشور های چین و هند. اما امید می رود با این سرعتی که استدیوی نیانتیک در حال اضافه کردن کشور ها به لیست پشتیبانی شوندگان است، این کشور های پر جمعیت نیز به این بازی بپیوندند.

به نظر می رسد که سرور های این شرکت پایدار شده اند، چون در غیر این صورت این همه کشور به صورت یکجا به بازی اضافه نمی شدند، پس امیدواریم این سرعت اضافه شدن کشور ها ادامه پیدا کند. شاید این کشور های جدیدی که اضافه شده اند مانند دیگر کشور های اضافه شده، بسیار بزرگ و پر جمعیت نباشند، اما مطمئنا اضافه شدن کشور های پر جمعیت چین و هند به لیست کشور های پشتیبانی شده، در ابتدا فشار زیادی را بر روی سرور های این بازی خواهد آورد.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟

منبع: Attack of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید