بازی Pokemon Shuffle برای موبایل های iOS و Android منتشر شد

0

پس از مدت ها امروز بازی Pokemon Shuffle برای موبایل های iOS و Android منتشر شد. شما هم اگر از طرفداران هستید می توانید هم اکنون به گوگل پلی و یا App Store مراجعه کنید و بازی را دریافت کنید. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید.

در ژوئن بود که خبر انتشار بازی Pokemon Shuffle برای موبایل های iOS و Android به صورت رسمی اعلام شد. در حال حاضر نیز اطلاعات زیادی از این بازی در گوگل پلی و App Store موجود است.

اگر از طرفداران بازی های موبایل هستید، بازی Pokemon Shuffle برای موبایل های iOS و Android را سریعاً تجربه کنید

این بازی مدتی قبل (۱۵ فوریه ۲۰۱۵) برای کنسول های ۳DS نینتندو منتشر شده بود و توانست متای ۵۶ از ۱۰۰ را دریافت کند. لازم به ذکر است به جز ۳DS بازی Pokemon Shuffle برای موبایل های iOS و Android منتشر شده است و خبری از نسخه های ویندوز فون و … نیست.

ژانر بازی Pokemon Shuffle پازل است و تنها دارای بخش تک نفره می باشد. ناشر بازی نیز The Pokemon Company است.

ما به شما توصیه می کنیم که حداقل یک بار این بازی را تجربه کنید. حجم بازی Pokemon Shuffle برای موبایل های iOS و Android حدود ۸۱ مگابایت است. همچنین برای تجربه ی این بازی برروی iOS حتما باید ورژن سیستم عامل شما حداقل ۷ باشد و اگر شما از iOS 6 و یا چیزی پایین تر از iOS 7 استفاده می کنید باید بگویم که امکان تجربه ی این بازی را بر روی iPhone و iPad خود ندارید. در حال حاضر هم این بازی در App Store رایگان می باشد و تجربه ی این بازی برای شما بدون هزینه خواهد بود.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا فکر می کنید تجربه آن می تواند شما را علاقه مند آن کند؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید..

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید