بازی The Witness برای Xbox One تا ماه بعد منتشر خواهد شد

0

بازی The Witness عنوانی که در همان ابتدا وقتی در ماه ژانویه برای PlayStation 4 و PC منتشر شد همه را به وجد آورد قرار است به زودی برای یک پلتفرم اصلی دیگر هم منتشر شود.فقط گفته شده است که این عنوان ماه بعد برای Xbox One منتشر می شود و خبری از محتوای اضافی در آن نیست،با نکست فور گیم همراه باشید.

سازنده بازی The Witness برای Xbox One ،آقای Jonathan Blow توسط وبسایت IGN خبر انتشار این بازی را برای پلتفرمی دیگر تایید کرد و گفت که بازی The Witness برای Xbox One در مقایسه با نسخه های دیگر تفاوت های زیادی نخواهد داشت.به غیر از تغییرات فنی بازی همانی است که در ژانویه منتشر شد.وی همچنین گفت که بازی محتوای اضافه ای نخواهد داشت.

درحالی که Xbox One آخرین پلتفرمی خواهد بود که این بازی برایش منتشر می شود اما نسخه IOS این عنوان هم دردست کار است و قطعا تغییراتی با نسخه های دیگر خواهد داشت.

بازی در نسخه IOS ترفندهای جالبی در گیم پلی خواهد داشت.سازندگان بر روی سیستمی کار میکنند که به شما اجازه می دهد با تنها با لمس و کشیدن انگشت روی صفحه پازل ها را کامل کنید و در دنیای بازی حرکت کنید،که این مطمئنا یک نوع فناوری و خلاقیت جدید در بازی های موبایل خواهد بود.
بازی The Witness برای Xbox One در تاریخ سیزدهم سپتامبر منتشر خواهد شد.نسخه IOS نیز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و فعلا شرکت سازنده در مورد نسخه های دیگر پلتفرم ها هیچ خبری نداده است،این بازی با توجه به سابقه خوب کمپانی سازنده طرفداران بسیار زیادی را دارد و مایکروسافت توانست با انحصاری زمانی کردن بازی بازی The Witness برای Xbox One یک قدم جلوتر از دیگر رقیبانش باشد.

نظر شما در مورد بازی The Witness برای Xbox One چیست؟اگر دارنده کنسول Xbox One میباشد آیا مایل به تجربه این بازی در کنسول نسل هشتمی خود هستید؟

منبع: Attackofthefanboy

 

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید