باندل الایت کنسول Xbox One در ماه نوامبر منتشر می‌شود

3

دقایقی پیش مایکروسافت از باندل الایت کنسول Xbox One رونمایی کرد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

مایکروسافت به تازگی از باندل جدیدی برای کنسول Xbox One با نام الایت رونمایی کرد. این باندل از هاردی یک ترابایتی بهره می‌برد و قیمتی بالغ بر ۵۰۰ دلار دارد. مایکروسافت در وصف این باندل، عبارت “The Ultimate Gaming Experience” را به کار برده است. هارد یک ترابایتی SSHD باندل لایت کنسول Xbox One، تکاملی بر هارد درایو فعلی این کنسول به حساب می‌آید و به عبارتی دیگر بهبود بخش کارایی کنسول خواهد بود. مایکروسافت در رابطه با هارد درایو این باندل گفته است:

این هارد فایل‌های قابل دسترسی را مکررا در یک پارتیشن SS (سالید استیت) ذخیره می‌کند و باعث بهینه شدن و افزایش ۲۰ درصدی کارایی سیستم کنسول خواهد شد.

در ادامه شما را به تماشای تصویری از این باندل دعوت می‌کنیم.

باندل الایت کنسول Xbox One

باندل الایت کنسول Xbox One در ماه نوامبر منتشر می‌شود | نکست فور گیم

باندل الایت کنسول Xbox One

کنترلر بسیار زیبای این باندل که مدتی قبل معرفی شده بود نیز همراه این باندل است. این کنترلر با سیستم عامل ویندوز ۱۰ سازگاری داشته و قابل استفاده در رایانه‌های شخصی نیز هستند.

باندل الایت کنسول ایکس باکس وان در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی با قیمت ۵۰۰ دلار منتشر می‌شود. این باندل در ایالات متحده در ماه نوامبر فقط در فروشگاه‌های مایکروسافت و Gamestop قابل خرید می‌باشد. کنترلر الایت این باندل نیز در ماه اکتبر با قیمت ۱۵۰ دلار به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید.

مایکروسافت همچنین کنترلر سفید رنگ دیگری از مدل استاندارد ایکس باکس وان معرفی کرد. اصلاحات زیادی در این کنترلر از جمله؛ بهبود بافت گریپ کنترلر صورت گرفته است. این کنترلر بسیار زیبا و لوکس در اواخر ماه سپتامبر با قیمت ۶۵ دلار، فقط از طریق فروشگاه‌های Gamestop قابل خرید خواهد بود. در ادامه شما را به مشاهده تصویری از این کنترلر دعوت می‌کنیم.

باندل الایت کنسول Xbox One در ماه نوامبر منتشر می‌شود | نکست فور گیم

نظر شما در رابطه با باندل الایت کنسول ایکس باکس وان چیست ؟ ایا قصد خرید این باندل را دارید ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

3 دیدگاه

یک نظر دهید