باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4 معرفی شد

0

سونی به تازگی باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4 را معرفی کرد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

سونی امروز باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4 را معرفی کرد. این باندل شامل یک نسخه استاندارد ۵۰۰ گیگابایتی از کنسول پلی استیشن ۴ و به همراه یک نسخه دیجیتالی از بازی Uncharted Nathan Drake Collection می‌باشد. این باندل با قیمت ۴۰۰ دلار در آمریکا و با قیمت ۴۵۰ دلار در کادانا منتشر خواهد شد. زمان عرضه باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4 همزمان با زمان عرضه خود بازی Uncharted Nathan Drake Collection یعنی ، ۹ اکتبر سال ۲۰۱۵ میلادی است. مقایسه ویدیویی کالکشن آنچارتد بین کنسول پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ نیز مدتی پیش منتشر شده است

بازی Uncharted Nathan Drake Collection شامل نسخه‌های بازسازی (Remaster) شده تمامی قسمت‌های تک نفره سه عنوان Uncharted Drake’s Fortune ، Uncharted 2 Among Thieves و Uncharted 3 Drake Deception خواهد بود. هر سه این عناوین به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ منتشر شده است. و در آخر با در اختیار داشتن Uncharted Nathan Drake Collection می‌توانید نسخه آزمایشی بازی Uncharted 4 را تجربه نمایید. به گفته سازندگان بازی نیتن دریک تنها شخصیت قابل بازی در نسخه چهارم این بازی خواهد بود. در ادامه شما را به تماشای تصویری از باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4 دعوت می‌کنیم.

باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4

باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4 معرفی شد | نکست فور گیم

باندل Uncharted Nathan Drake Collection کنسول PS4

بدون شک تجربه سه نسخه بازسازی شده عنوان خاطره انگیز Uncharted بر روی کنسول پلی استیشن ۴ لذت بخش خواهد بود.

نظر شما در رابطه با این باندل از کنسول پلی استیشن ۴ چیست ؟‌ آیا قصد خریداری این باندل یا بازی Uncharted Nathan Drake Collection را دارید ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید