با مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider همراه باشید

0

چندی پیش مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider بر روی دو کنسول نسل هفتمی Xbox 360 و کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان منتشر شد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

همانطور که اطلاع دارید، عنوان Rise of the Tomb Raider قرار است بر روی هر دو کنسول نسل هفتمی و نسل هشتمی مایکروسافت منتشر شود. حال مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider بین این دو کنسول منتشر شده است تا بتوانیم ریز و درشت تفاوت‌های این بازی را بر روی نسل گذشته و حال شاهد باشیم. Rise of the Tomb Raider برای انتشار در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برای دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ برنامه ریزی شده است. در حالی که نسخه رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ این بازی با یک سال تاخیر، در تاریخی نا معلوم در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم تا نیم نگاه به بازی Rise of the Tomb Raider | دختر بی‌باک را از وبسایت نکست فور گیم مطالعه نمایید.

همانطور که گفته شد کنسول ایکس باکس ۳۶۰، تنها کنسول نسل هفتمی است که این بازی برایش به انتشار می‌رسد. اگر از طرفداران پر و پا قرص Tomb Raider هستید، حتما نگاهی به نسخه کالکتور ادیشن بازی Rise of the Tomb Raider که به تازگی معرفی شده است، بیاندازید. در ادامه شما را به مشاهده تصاویر مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider دعوت می‌کنیم.

مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider – تفاوت عمیق میان نسل هفتم و هشتم

با مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider همراه باشید | نکست فور گیم با مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider همراه باشید | نکست فور گیم با مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider همراه باشید | نکست فور گیم

بازی Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر برای ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر می‌شود. همچنین تریلری از گیمپلی بازی Rise of the Tomb Raider در نمایشگاه گیمزگام ۲۰۱۵ منتشر شده است.

نظر شما در رابطه با تصاویر مقایسه گرافیکی بازی Rise of the Tomb Raider چیست ؟ نظر خود را در این باره با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید