بررسی بازی فرا گوسفند | گوسفند را بپران

0

تازکی ها بازار بازی های موبایل داخلی بسیار داغ است و عناوین بسیاری منتشر می شوند. یکی از این بازی های خوب فرا گوسفند است که ما آن را در نکست ۴ گیم بررسی کرده ایم. در ادامه با وبسایت نکست ۴ گیم همراه باشید.

لوگوی بازی فرا گوسفند - نکست 4 گیم

لوگوی بازی فرا گوسفند

نام: فرا گوسفند

سازنده: Appinu

پلتفرم: iOS، Android

دیگر خلاقانه ی ایرانی، بازی فرا گوسفند

استودیو Appinu از آن دست از استودیوهای بازی‌سازی است که بر خلاف دیگر استودیوهای ایرانی که دست به کپی برابر اصل می‌زنند و کمتر از خلاقیت استفاده می‌کنند، ایده‌های نابی می‌دهد و بازی‌های مفرحی را می‌سازد. جدیدترین ساخته آن‌ها یعنی بازی فرا گوسفند (Super Sheep) که برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده نه داستان فوق‌العاده‌ای دارد و نه نیاز است تا کار خاصی انجام دهید. در بازی باید به یک گوسفند کمک کنید و آن را بپرانید. این گوسفند در بالای یک کوه قرار دارد و با حرکت دست شما می‌پرد. اما خب با اولین پرش گوسفند، کار شما شروع می‌شود. شما باید با پرتاب تکه‌هایی همانند سنگ به او کمک کنید تا سقوط نکند و جلوی سقوط او را بگیرید. همین‌طور که در مسیر پیشروی می‌کنید، سکه و خوراکی در مسیرتان قرار می‌گیرد که باید با پرتاب به موقع سنگ و جلوگیری از سقوط گوسفند بتوانید امتیاز کسب کنید. هر چه در بازی پیشروی می‌کنید خوراکی‌ها و سکه‌های بیشتری می‌بینید و باید با پرتاب به موقع سنگ و جلوگیری از سقوط، امتیاز بیشتری کسب کرده و رکورد بزنید. با توجه به سبک رکوردی و آرکید بازی، در دو بخش بازی تا می‌توانید باید رکورد بزنید و حتی دیگران را به تجربه بازی دعوت کنید و با هم به رقابت بپردازید. بازی دارای دو بخش رکوردی است. در یکی از بخش‌ها باید با توجه با زمان رکورد ثبت کنید و بخش دیگر با توجه به مسافتی که پیموده‌اید.

بازی فرا گوسفند سرشار از خلاقیت است - نکست 4 گیم

بازی فرا گوسفند سرشار از خلاقیت است

از خود گیم‌پلی که بگذریم به بخش گرافیک و موسیقی بازی می‌رسیم. از منوی بازی تا حتی محیط آن همگی طراحی شاد و جذابی دارند و چشم را جلا می‌دهند. گرافیک دوبعدی بازی، در عین سادگی، جزئیات بالایی دارد و رنگ‌آمیزی محیط با منطق و فکر انجام شده است. در طول بازی شاید قسمتی نباشد که رنگ و بوی تکرار بدهد. با جمع کردن امتیاز و پیشروی در بازی حتی می‌توانید گوسفند جدید بخرید. گوسفندهایی که در فروشگاه بازی قرار دارند نیز طراحی جالبی دارند و استفاده از آن‌ها باعث می‌شود تا بازی از نظر ظاهری خیلی تکراری نشود. از نظر صداگذاری و موسیقی نیز بازی عملکرد خوبی دارد و موسیقی متنی که در آن کار شده جذابیت کار را دو چندان کرده است.

فرا گوسفند بهترین گزینه برای سرگرمیست - نکست 4 گیم

فرا گوسفند بهترین گزینه برای سرگرمیست

از دیگر خوبی‌های این بازی، کم حجم بودن آن و بهینه بودن آن است. این بازی حتی روی سیستم عامل اندروید ۲.۳ قابل بازی است. اگر به دنبال یک بازی ساده و جذاب برای موبایل‌های خود هستید، حتما این بازی را تجربه کنید.

دانلود بازی از کافه بازار

نمره نهایی بازی فرا گوسفند

80% خیلی خوب

اگر می خواهید به وسیله ی یک بازی ایرانی سرگرم شوید، فرا گوسفند بهترین انتخاب است

  • User Ratings (رای ها 3) 71 %
اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید