بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 به هیچ وجه انحصاری نخواهند بود

0

طبق آخرین گزارش‌ها هیچ کدام از بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 که در آینده منتشر می‌شوند انحصاری برای پلتفرم مخصوصی نخواهند بود. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست ۴ گیم همراه شوید.

ای طرفداران بازی Fallout 4 از حالا شادی کنید که بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 به هیچ وجه برای هیچ پلتفرمی منحصراْ منتشر نخواهد شد و بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 بر روی تمامی پلتفرم‌های مقصد عرضه می‌شود.

از حالا بدانید که بدون هیچ مشکل و درگیری عصبی‌ای می‌توانید بدون اینکه پلتفرم و یا سیستم خود را عوض کنید به سادگی بسته‌ی الحاقی مورد نظر را تجربه کنید.

دیکر زمان ساخت بسته‌های الحاقی انحصاری به پایان رسیده است که باعث ناراحنی بسیاری از کاربران گردد. سازندگان بازی Fallout 4 قصد ندارند که یک سری از کاربران را فدای دیگری‌ها بکنند.

اما اگر شما برنامه‌ای برای خرید بازی Fallout 4 در ماه نوامبر دارید لازم است به شما بگویم که به هیج وجه نگران بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 نباشد. Pete Hines از Bethesda گفته است که در آینده بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 در یک زمان واحد برای تمام پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.

Pete Hines در مورد بسته‌های الحاقی بازی Fallout 4 در توییتر نوشت:

@XxThe5sGuyxX we aren’t doing a DLC exclusive with anyone

— Pete Hines (@DCDeacon) September 27, 2015

جمله‌ی بالا به این معنیست که سازندگان هیچ وقت قصد ساختن DLC انحصاری ندارند.

انتشار DLC ار اوایل سال آینده میلادی شروع می‌شود و شما می‌توانید با دادن ۳۰ دلار بیشتر و خرید Season Pass در آینده تمام آن‌ها را دریافت کنید.

امروز نیز در خبری اعلام شد که حجم بازی Fallout 4 بر روی Xbox One چقدر است. حجم بازی Fallout 4 برای Xbox One مشخص شد.

دیالوگ‌های این بازی نیز بسیار زیاد است. تعداد دیالوگ‌های بازی Fallout 4 از مجموع دیالوگ‌های Skyrim و Fallout 3 بیشتر خواهد بود.

پیشنهاد می‌شود که مقاله‌ی نیم نگاه به بازی Fallout 4 | روزی روزگاری، دنیا به پایان رسید را در وبسایت نکست ۴ گیم مطالعه کنید تا اطلاعات زیادی در باره‌ی این بازی بدست بیاورید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید