اولین بسته الحاقی بازی Dark Souls 3 معرفی شد

0

به تازگی بسته الحاقی بازی دارک سولز ۳ در Gamescom 2016 معرفی شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

تیم سازنده بازی Dark Souls امروز در توییتر اولین تاریخ معرفی بسته الحاقی بازی دارک سولز ۳ را مشخص کردند.این بسته الحاقی در ۲۴ آگوست به صورت رسمی معرفی می شود.آنها در توییتر توییت کردند:

خبرهای بزرگی در راه است،رفقا.می پرسید که چه چیزیه؟خب برای فهمیدنش فقط باید صبر کنید

این اولین بسته الحاقی می شود که توسط استدیو From Software برای بازی Action-RPG اش یعنی دارک سولز سه منتشر می کند.این بازی در ماه مارچ منتشر شد و توانست نظر منتقدان و طرفداران را جلب کند.

در معرفی قبلی سازندگان گفتند که اولین بسته الحاقی بازی در پاییز منتشر می شود و این بسته الحاقی در ۲۴ آگوست به صورت کامل معرفی می شود و امکان دارد که تاریخ دقیقی را نیز برای انتشار آن معین کنند.این بسته الحاقی یکی از دو بسته الحاقی خواهد بود که قرار است برای بازی Dark Souls 3 منتشر شود و همچنین اولین بسته الحاقی از دوبسته الحاقی سیزن پس بازی می باشد که ۲۵ دلار قیمت دارد.

طبق اطلاعاتی که قبلا منتشر شده است این بسته الحاقی همانطور که انتظار دارید شامل نقشه جدید،Boss های جدید و سلاح های جدید می شود.حتما ما در هفته آینده از همه چیز مطلع می شویم،در ۲۴ آگوست می توانید اطلاعات کامل را به دست آورید.

لازم به ذکر است که بازی Dark souls 3 هم اکنون برای کنسول های نسل هشتمی (PS4،Xbox One) و رایانه های شخصی در دسترس می باشد این بازی در زمان انتشار توانست نظر منتقدین و بازیکنان را جلب کند و تبدیل به یکی از بهترین بازی های RPG تاریخ شود و همچنین تبدیل به یکی دیگر از افتخارات استدیوی From Software شد.

نظر شما در مورد بسته الحاقی بازی دارک سولز چیست؟نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: trustedreviews.com

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید