بیشترین سانسور بازی Until Dawn در ژاپن انجام شده است

0

کشور ژاپن با سانسور بازی های ویدیویی بیگانه نیست و البته Until Dawn آخرین قربانی این سانسور غیر معقول است. طبق گزارش‌ها بیشترین سانسور بازی Until Dawn در کشور ژاپن صورت گرفته است. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید.

ژاپن باز هم به سانسور بازی های ویدیویی مدرن ادامه می‌دهد و بازی ترسناک و هیجانی Until dawn هم از این قاعده مستثنی نیست. ظاهرا این بار هم بیشترین سانسور بازی Until Dawn در این کشور انجام شده است.

دلایل این سانسور برای هر بازی میتواند متفاوت باشد اما به طور خلاصه ناشی از صحنه های جنسی و خشن است که بازی هایی نظیر Metal Gear Solid،Evil Within و Order1886 هم به تازگی و به همین دلایل به سرنوشت این بازی در ژاپن دچار شدند.

کانال یوتیوبی به نام Censored Gaming هم دست بکار شده و صحنه هایی از نسخه های غربی و ژاپنی این بازی را در کنار یکدیگر قرار داده تا مخاظبان این بازی تفاوت میان این دو نسخه و سانسور را به خوبی مشاهده نمایند.

بیشترین سانسور بازی Until Dawn در کشور ژاپن صورت گرفته است

در بازی Until Dawn که عنوانی در سبک وحشت به شما می‌رود، شما توانایی تصمیم گیری دارید، و این تصمیم گیری‌های شماست که بر روی روند بازی تاثیر می‌گذارد. داستان بازی را در اکثر فیلم‌های ترسناک دیده‌ایم. تعدادی جوان برای گذراندن تعطیلات به کلبه‌ای در کوهستانی نفرین شده  می‌روند و در آنجا با قاتلی مرموز روبه رو می‌شوند که قصد کشتن تک تک آنها را دارد. انتخاب‌های شما سرنوشت دوستانتان و خودتان را مشخص خواهد کرد.

نظر شما درباره این سانسور ها چیست؟ آیا این سانسور ها لازم بوده؟فغفغ۷۶ این سانسور ها تاثیر مثبت دارند یا منفی؟ آیا با سانسور چنین بازی ها در برخی از کشور ها موافقید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید و البته در صورت تمایل می‌توانید نمرات بازی Until Dawn را در Next4Game مشاهده کنید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید