تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 مشخص شد

0

چندی پیش تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 مشخص شد. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

به تازگی استدیو AreanNet، سازنده بازی چندنفره Guild Wars 2، تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 را مشخص کرد. بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 که Heart of Thrones‌ نام دارد، قرار است تا در تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شود.

اولین بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 چه ویژگی‌هایی به همراه دارد ؟

این بسته الحاقی در قلب منطقه جنگلی Maguuma رخ خواهد داد که شامل سه عدد Biome مجزا است. در این بسته الحاقی سیستم جدیدی به نام Mastery سیستم به بازی اضافه خواهد شد. بازیکنان با گشت و گذار در نقشه بازی، به اتمام رساندن ماموریت‌ها و دیگر فعالیت ها امتیاز Mastery دریافت خواهند کرد. می‌توان امتیازهای Mastery خود را بر روی قابلیت‌های کاراکتر خود در حساب کاربری PvP خود صرف کنید. ب طور مثال بازیکن قادر خواهد بود تا قابلیت یا ابیلیتی به نام Hang Giliding را خریداری کند تا توانایی دسترسی به مکان‌هایی که رسیدن به آنها سخت است را داشته باشند.

تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 مشخص شد | نکست فور گیم

تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Guild Wars 2

Heart of Thrones به بازی قسمتی به نام Specializations اضافه خواهد کرد که می‌تواند در اختیار کلاس‌های موجود در بازی، مهارت و سلاح قرار دهد. همچنین ماد قلعه نظامی به رقابت‌های PvP اضافه شده است و بازیکنان می‌توانند با به دست گرفتن کنترل نیرو‌های تازه، قلعه‌های نظامی دشمنان خود را نابود کنند. و در نهایت اضافه شدن سالن‌های انجمنی به بازی که می‌توانید در آنجا گروه خود را ملاقات و ماموریت‌هایتان را سازماندهی کنید.

AreaNet در مراسم PAX Prime‌ اطلاعاتی بیشتری در رابطه با ویژگی‌های بسته الحاقی Guild Wars 2 در اختیار طرفداران قرار خواهد داد.

بازی Guild Wars 2 در تابستان سال ۲۰۱۲ میلادی منتشر شد و یک عنوان چندنفره با تعداد بسیار زیاد بازیکن است که تاکنون توانسته، تعداد زیادی بازیکن را به سوی خود جذب نماید.

نظر شما در رابطه با بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 چیست ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید