تاریخ انتشار بازی Deus EX Mankind Divided به همراه مزایا پیش خرید بازی، مشخص شد

0

اسکوئر انیکس دقایقی پیش تاریخ انتشار بازی Deus EX Mankind Divided را مشخص کرد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

چندی پیش استدیو اسکوئر انیکس تاریخ انتشار بازی Deus EX Mankind Divided که یکی از موردانتظارترین بازی‌های نسل هشتم تا به الان به حساب می‌آید را مشخص کرد. به گفته اسکوئر انیکس بازی در تاریخ ۲۶ فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی (سه شنبه ، ۴ اسفند سال ۱۳۹۴) منتشر می‌شود. به همراه مشخص شدن تاریخ انتشار بازی، تعدادی امتیاز برای کسانی که بازی را پیش خرید می‌کنند، در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار بازی Deus Ex Mankind Divided به همراه مزایا پیش خرید بازی مشخص شد

کسانی که قصد پیش خرید کردن بازی را دارند می‌توانند از بین ۵ Tier یا درجه مختلف، امتیاز پیش خرید کردن خود را انتخاب کنند. به گفته شرکت سازنده بازی، با بالا رفتن رقم پیش خرید Deus EX Mankind Divided در سراسر جهان، Tier یا درجه‌های بیشتری باز خواهد شد. آخرین امتیاز و درجه در نظر گرفته شده، دسترسی زودهنگام به بازی، ۴ روز زودتر از تاریخ انتشار است. این می‌تواند برای طرفداران بازی بسیار هیجان انگیز باشد. در ادامه شما را به تصویری از درجه‌های مختلف پیش خرید بازی Deus EX Mankind Divided دعوت می‌کنیم.

تاریخ انتشار بازی Deus EX Mankind Divided به همراه مزایا پیش خرید بازی، مشخص شد | نکست فور گیم

مزایا پیش خرید بازی Deus EX Mankind Divided – تاریخ انتشار بازی

امتیازات پیش خرید کردن بازی به ترتیب به شرح ذیل هستند:

Tier 1: اسکین‌های سفارشی برای آدام جنسن شامل؛ بسته کلاسیک، بسته Intruder و بسته Enforcer

Tier 2: یک آرت بوک دیجیتالی به همراه ساندترک‌های بازی

Tier 3: یک ماموریت اضافی در داخل بازی

Tier 4: یک کامیک بوک دیجیتالی به همراه یک داستان کوتاه (Novella)

Tier 5: دسترسی به بازی، ۴ روز زودتر از موعد انتشار

برای کسانی که اشتیاق به داشتن تمامی این امتیازها را دارند نسخه‌ کالکتورز ادیشن بازی معرفی شده است که تمامی Tier ها به همراه دیگر آیتم‌های موجود در این نسخه را به همراه دارد. این ادیشن حاوی یک مجسمه ۸ اینچی از آدام جنسن، یک قابل استیلی محدود از بازی و یک آرت بوک ۴۸ صفحه‌ای از بازی است. در ادامه شما را به تماشای تصویر از کالکتورز ادیشن بازی Deus EX Mankind Divided دعوت می‌کنیم.

تاریخ انتشار بازی Deus EX Mankind Divided به همراه مزایا پیش خرید بازی، مشخص شد | نکست فور گیم

کالکتورز ادیشن بازی Deus EX Mankind Divided

عنوان Deus EX Mankind Divide در ماه آپریل با یک تریلر سینماتیک پر زرق و برق معرفی شد. بازی توسط موتو اختصاصی با نام Dawn Engine برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ در دست ساخت است. داستان بازی در سال ۲۰۲۹ و ادامه روایت انقلاب بشریت توسط آدام جنسن، رخ خواهد داد.

نظر شما در رابطه با مزایا پیش خرید بازی Deus EX Mankind Divided چیست ؟ قصد انتخاب کدام یک از امتیازات پیش خرید بازی را دارید ؟‌ نظر خود را در این برابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید