تاریخ انتشار بازی Hitman مشخص شد

0

همگی با مامور ۴۷ و یا هیتمن آشنا هستید یک شخصیت خشک که تنها کارش قتل و عام مردم فاسد و گه گداری مرد بی گناه میباشد.بعد از انتشار آخرین نسخه از این سری یعنی Hitman:absolution خبری از این سری نبود تا این که شرکت سازنده در طی اقدامی اسکرین شات هایی از بازی منتشر کرد و تا به امروز چیزی جدی در مورد  تاریخ انتشارش معلوم نشده بود.در ادامه با نکست فور گیم همراه باشید.

چندی پیش در خبری یک تاریخ انتشار احتمالی برای بازی تعیین  شد که به صورت رسمی از سوی کمپانی IO تایید نشد.در این خبر تاریخ انتشار بازی Hitman مارچ ۲۰۱۶ اعلام شده بود،بدون این که روز و زمان دقیقی اعلام شود اما امروز  IO interactive به صورت رسمی تاریخ انتشار بازی را اعلام کرد.

اعلام میکنیم که نسخه جدید از سری بازی های Hitman در تاریخ ۱۱ مارچ ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد

در زمان انتشار بازی در سه منطقه دارای ۶ عملیات تهاجمی انتخابی خواهد بود که هر کدام در مکان های مختلف از جمله پاریس،مراکش و ساپلنزا (یکی از شهر های ایتالیا)خواهد بود و تقریبا ۸۰۰ هدف برای کشتن وجود خواهد داشت.

قرارداد هایی در بازی وجود دارند که باعث ارتقا شخصیت در بین بزرگان و همچنین موجب راحت تر به دست آوردن اهداف میشود.نسخه های مربوط به تایلند در آپریل و نسخه ی ژاپنی در ژوئن فعال خواهند شد.

کسانی که مبلغ $۵۹٫۹۹ دلار را پرداخت کند صاحب یک بسته پایانی از بازی خواهند شد. و با ۳۴٫۹۹ دلار Intro Pack و ۲۹٫۹۹ دلار Upgrade Pack را میتوانند خریداری کنند.جزئیات بیشتر در اینفوگرافی زیر.

تاریخ انتشار بازی Hitman

تاریخ انتشار بازی Hitman

در تریلر های منتشر شده از گیم پلی بازی به جرات میتوان گفت که سطح کیفی و همچنین سطح دشواری گیم پلی بسیار فرق کرده و توانسته خودرا به جایگاهی وارد کند که با سبک مخفی کاری جدید شگفتی همه از جمله یوبیسافت را برانگیزد.

بازی Htiman بر روی PCوPlaystation 4 و Xbox One در تاریخ ۱۱ مارچ ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید