تاریخ انتشار بازی Knock Knock بر روی PS4 مشخص شد

0

تاریخ انتشار بازی Knock Knock که قبلا بر روی شبکه استیم منتشر شده بود، مشخص شد. استدیو Ice-Pick Lodge چندی پیش تایید کرد که بازی Knock Knock ماه آینده برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

آماده تجربه بازی Knock Knock بر روی PS4 خود باشید.

استدیو Ice-Pick Lodge در طی خبری اعلام کرد مه بازی Knock Knock در ماه آینده برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود. این بازی در سال ۲۰۱۳ بر روی شبکه استیم منتشر شده بود. داستان بازی در رایطه با یک شخص منزوی و گوشه گیر است که در کلبه‌ای جنگلی زندگی می‌کند. یک روز موجودات عجیب و غریب به پنجره کلبه او می‌کوبند و از مرد گوشه گیر می‌خواهند تا با آنها قایم باشک بازی کند. اما مشکل اصلی اینجاست که او باید تا زمان فرا رسیدن صبح خود را زنده نگه دارد و سعی داشته باشد تا دیوانه نشود. این تفاوت قایم باشک بازی Knock Knock با آنچه که کودکان بازی می‌کنند است. در این بازی قایم باشک تمام تمرکز شما باید بر روی زنده ماندنتان باشد و سعی کنید تا زمان طلوع خورشید دیوانه نشوید.

داسنان بازی بسیار جالب و جذاب به نظر می‌رسد. محیط بازی بسیار دلنشین و هنری طراحی شده است و شما را جذب و محو خود می‌کند.

بازی ترسناک Knock Knock در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور سال ۱۳۹۴) سال ۲۰۱۵ میلادی بر روی فروشگاه شبکه پلی استیشن در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ادامه شما را به تماشای تعدادی تصاویر منتشر شده از بازی دعوت می‌کنیم.

تاریخ انتشار بازی Knock Knock بر روی PS4 مشخص شد | نکست فور گیم تاریخ انتشار بازی Knock Knock بر روی PS4 مشخص شد | نکست فور گیم تاریخ انتشار بازی Knock Knock بر روی PS4 مشخص شد | نکست فور گیم تاریخ انتشار بازی Knock Knock بر روی PS4 مشخص شد | نکست فور گیم

نظر شما در رابطه با بازی Knock Knock چیست ؟ آیا این بازی را بر روی رایانه‌ شخصی خود تجربه کرده‌اید ؟ آیا قصد تجربه این بازی را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ خود دارید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید