تاریخ انتشار بازی Recore اعلام شد + تریلر

0

تاریخ انتشار بازی Recore در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 با انتشار یک تریلر اعلام شد. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید تا اطلاعات دقیقی بدست آورید و تریلر را تماشا کنید.

مدتی پیش، تاخیر در انتشار بازی ReCore توسط مایکروسافت تایید شد. این بازی توسط سازنده Megaman و Dead Rising یعنی کیجی اینفانه در تاریخ ۱۳ سپتامبر منتشر خواهد شد. Recore طی کنفرانس مطبوعاتی E3 ۲۰۱۶ مایکروسافت با نمایش دادن تریلری از کارکتر های بازی نمایش داده شد؛ که همه ی آنان توسط قرار دادن هسته ای در پوسته ی ربات ها بوجود می آمدند.

تاریخ انتشار بازی Recore زیاد هم دور نیست

Recore ابتدا در E3 2015 معرفی شد اما آن به مدت خیلی زیادی در پشت پرده ای از ابهام بود. از آن موقع به بعد اینفانه با استدیوی Armature شراکتش را آغاز کرد.

این بازی دارای یک کارکتر به نام Jewel و یک ربات/سگ همراه به نام Mack میباشد که یکی از پایه گذاران شرکت سازنده بازی نیز بیان کرده است که این بازی از سری بازی های متروید و افسانه ی زلدا الهام گرفته است. یکی از سازندگان دستینی و هیل یعنی آقای جوزف استیتن که بانجی را ترک و در حال حاضر به عنوان کارگردان در مایکروسافت کار میکند نویسنده اصلی این بازیست.

ما در مقاله ای تحت عنوان مایکروسافت چه برنامه هایی برای Xbox One در E3 2016 دارد؟ به احتمال نمایش بازی Recore پرداختیم و اطلاعات زیادی در باره ی آن منتشر کرد.

امید است که سازندگان در این مدت تاخیر، زمان بیشتری برای ساخت ReCore صرف کنند تا این بازی بسیار بهتر از آب دربیاید. در تریلری نیز که به نمایش درآمده بسیاری از ما را هم برای این بازی شکفت زده کرده است. ظاهرا این بازی یکی از انحصاری های قدرتمند Xbox One خواهد شد. در ادامه نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید