تاریخ انتشار بازی XCOM 2 با تاخیری ۴ ماهه مواجه شد

0

استدیو ۲K و Firaxis به تازگی تایید کرده‌اند که تاریخ انتشار بازی XCOM 2 تاخیر خورده است. در ادامه خبر با نکست فور گیم همراه باشید.

تاخیر در تاریخ انتشار بازی XCOM 2 به بهبود بازی کمک خواهد کرد

XCOM 2 قرار بود تا در ماه نوامبر سال جاری میلادی منتشر شود. اما استدیو ۲K به همراه Firaxis تایید کرده‌اند که تاریخ انتشار بازی XCOM 2 تاخیر خورده است. بنا بر خبر منتشر شده از سوی استدیو ۲K، بازی XCOM 2 قرار است تا در تاریخ ۵ فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شود. بنابراین XCOM 2 با تاخیری ۴ ماهه مواجه خواهد شد. آنها دلیل تاخیر در تاریخ انتشار بازی XCOM 2 را اینطور دانسته‌اند که:‌

ما برای این نسخه تصمیمات و هدف‌های بزرگی را در نظر گرفته‌ایم و تمام توان خود را برای ساخت این بازی صرف کردیم و تمامی اعضای تیم سخت در تلاش هستند تا بهترین دنباله ممکن را برای XCOM: Enemy منتشر کنند.

اعضای تیم سازنده بازی XCOM 2 اضافه کرده‌اند که:

ما فقط به مدت زمان کمی بیشتر از تاریخ انتشار اولیه بازی نیازمندیم، تا بهترین را برای شما به ارمغان بیاوریم. این مدت زمان کوتاهی که در اختیار ما قرار گرفته است، باعث می‌شود تا قول‌هایمان را عملی و تجربه XCOM 2 را هرچه عمیق تر و لذت بخش تر کنیم. ما صبر و تحمل شما را تحسین می‌کنیم.

بازی XCOM 2 در ماه ژوئن معرفی و قرار شد تا به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. این انتظار می‌رود که در آینده‌ای نه چندان دور این عنوان برای کنسول‌ها نیز منتشر شود. اما هنوز تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

با این حساب تاریخ انتشار بازی XCOM 2 با تاخیری ۴ ماهه به تاریخ ۵ فوریه سال ۲۰۱۶ (جمعه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۴) میلادی موکول شد.

نظر شما در رابطه با تاخیر خوردن تاریخ انتشار بازی XCOM 2 چیست‌ ؟ آیا به نظرتان این تاخیر در بهبود هرچه بیشتر بازی کمک حاصل خواهد کرد ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع:‌ Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید