تاریخ انتشار ماد گرافیکی بازی GTA V مشخص شد

0

طرفداران بازی GTA به قدری زیاد است که ماد های مختلفی برای آن منتشر می شود اما بهترین آن ها ماد گرافیکی بازی GTA V است که قرار است گرافیک بازی را بهبود فراوانی ببخشد. امروز نیز تصاویر جدیدی از این ماد منتشر شده اند که واقعا زیبا هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

ماد گرافیکی بازی GTA V که با نام GTA V Redux شناخته می شود توسط Josh Romito در دست ساخت و توسعه است و برای عرضه در تاریخ ۱۶ام سپتامبر برنامه ریزی شده است. این تاریخ انتشار در تریلر جدیدی که از این ماد منتشر شده، اعلام گشته است. در این تریلر ما شاهد این بودیم که بازی افکت های تصویری بسیار بالایی داشته و پیشرفت های کرافیکی بزرگی به چشم می خورد.

Romito برنامه داشت تا Redux را زودتر از این زمان عرضه کند اما به خاطر هک شدن شبکه و کامپیوتر خانگی اش که اخیرا اتفاق افتاده، عرضه ی ماد به تاخیر افتاد. خوشبختانه رومیتو از اطلاعات بک آپ داشت و تنها اطلاعات کمی از دست رفته بود. او در پست سایت این ماد به توضیح مفصل این موضوع پرداخته است.

بسیاری از بهبود های Redux بر روی جزئیات کوچک همانند افکت های خون، پرش و افتادن از درخت ها و طراحی افکت های نور بازتابی از آب ها است. این جزئیات کوچک تغییرات بزرگی را در بازی موجب شده اند و شما می توانید در ویدئوی منتشر شده نیز این موضوع را نطاره گر باشید. اما مادر ها قابلیت های بیشتری نظیر تکسچر هایی با کیفیت ۴K، افکت های آب و هوایی جدید و نورپردازی بهبود یافته را نیز به بازی اضافه کرده اند.

البته این ماد تنها ماد گرافیکی نیست کهباری بازی Grand Theft Auto V منتشر می شود. سال گذشته مادر آقای مارتین برگمن ماد Toddyhancer خود را به عنوان پروژه ای در دست ساخت توصیف کرد، که این ماد افکت های بصری جدیدی را به بازی اضافه می کند. این ماد شامل ReShade می شد که در GTA 5 Redux نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

البته به خاطر داشته باشید که این ماد تنها برای نسخه ی کامپیوتر های شخصی منتشر می شود.

نظر شما درباره ی این موضوع چیست؟

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید