تاریخ انتشار Hitman همراه با جزئیات بازی مشخص شد

0

نسخه‌ی جدید بازی Hitman به تازگی معرفی شده است. تاریخ انتشار Hitman هم به همراه جزئیاتی از آن توسط سازندگان این بازی برای مخاطبین روشن شده است. در ادامه با Next4game همراه باشید تا از تاریخ دقیق انتشار Hitman و جزئیاتی از بازی مطلع شوید.

همانطور که می‌دانید در جریان E3 از بازی Hitman تریلری به نمایش در آمد که می‌توانید آن را در نکست ۴ گیم مشاهده کنید. گیم پلی Hitman را هم اکنون با بهترین کیفیت مشاهده کنید.

آقای Christian Elverdam به عنوان یکی از مدیران خلاق در تیم سازنده‌ی این بازی گفته است:

این بازی یک فانتزی واقعی برای Hitman است. بازی پر از هیجان که در آن بازیکن‌های خلاق برنده هستند. شما Agent 47 باهوش را که قدرت هم دارد کنترل می‌کنید. اینکه ماموریتی را با خشونت فراوان به پایان برسانید یا ارکستری از قتل‌های بی‌نقص را ارائه دهید به شما بستگی دارد.

نسخه‌ی جدید Hitman در ابتدا به صورت دیجیتالی منتشر می‌شود و اپیزودیک است. Hitman شما را به کشورهای ایتالیا و فرانسه خواهد برد و مکان‌های دیدنی‌ای را به نمایش می‌گذارد. تاریخ انتشار Hitman سال ۲۰۱۵ است، اما قسمت آخر آن در ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

جالب است که این عنوان بسیار ارزان عرضه می‌شود. محتویات بروز رسانی Hitman جدید رایگان خواهد بود.

تاریخ انتشار Hitman و سبک انتشار آن از دید رئیس استودیو، آقای Hannes Seifert بسیار جالب است، او می‌گوید:

وقتی ما بازی را ابتدا به صورت دیجیتالی منتشر می‌کنیم یعنی کاری جدید شجاعانه و هیجان‌انگیز انجام می‌دهیم. ما جهانی باز و زنده از کشتارها می‌سازیم و به مرور زمان آن را تحول داده و تکمیل می‌کنیم. در این بین مکان‌هایی جدیدی که برای ماموریت‌ها آماده شود را در اختیار کاربران قرار می‌دهیم و تک تک نظرات آنها را دریافت می ‌نیم، درحالی که تمامی این محتویات با ۶۰ دلار و نه یک دلار بیشتر در اختیار کاربر قرار می‌گیرد!

تاریخ انتشار Hitman روز پنجم دسامبر مصادف با هفدهم آذر در سراسر دنیا برای PS4، Xbox One و PC به صورت دیجیتالی منتشر می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این بازی، مقاله نیم نگاه به بازی Hitman | قاعده‌ی یک قتل را در نکست ۴ گیم مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید