جزئیات تازه نسخه بتا و بخش چند نفره Call of Duty: WWII

0

در طی مراسم  E3 اطلاعات تازه از بخش چند نفره و همچنین تاریخ شروع نسخه بتا بازی Call of Duty: WWII منتشر شد که به آن می پردازیم. در ادامه با ما در نکست فور گیم همراه باشید.

در کنفرانس سونی تریلری جدید از بازی Call of Duty: WWII  نمایش داده شد و نوید از یک بازی خوش ساخت را داد. هم اکنون سازندگان بازی یعنی استودیو Sledgehammer اطلاعاتی را مورد بخش چندنفره بازی در میان گذاشتند که آن را بازگو می کنیم.

سازندگان در مورد حالت جدید Divisions که جایگزین ساخت Class در سری های قبل است صحبت کردند. هر Division یا دسته، سبک بازی و سلاح های مخصوص به خود را دارد. همچنین این دسته ها قابل شخصی سازی بوده و می توان تجهیزات آن ها را تغییر داد. یکی دیگر از تفاوت ها، نبود پرک ها(perks) است که در سری های قبلی بازی Call of Duty مورد استفاده قرار می گرفت.

Divisions ها شامل ۵ بخش می شوند:

  • Airbourne
  • Armored
  • Mountain
  • Expedition
  • Infantry

نیرو های بخش Airbourne در درگیری های سریع نقش ایفا می کنند , نیرو های Armored بر روی صدمات و تخریب های زیاد تمرکز دارند , نیرو های Mountain مختص به تک تیر انداز ها یا همان Snipers , نیروی Expedition در درگیری های تن به تن و نزدیک و در آخر نیرو های Infantry که شامل سرباز های عادی هستند.

هچنین سازندگان در مورد بخش جدید دیگری به نام Headquarters صحبت کردند که همانند یه فضای مجازی است.با توجه به اینکه اطلاعات کاملی در این زمینه منتشر نشده اما  در این بخش تا ۴۸ بازیکن می توانند با یکدیگر در ارتباط باشد و همدیگر را به چالش بکشند.

اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود , استودیو Sledgehammer از یک مود جدید به نام War نیز رونمایی کرد. در ای مود یا باید هدف های خاصی را نابود و یا محافظت کنید که بشدت همکاری تیمی در این نیاز است.و در نهایت سازندگان تاریخ انتشار بازی را نیز اعلام کردند , که اولین بتا در انحصار Play Station 4 قرار دارد و در بتای دوم , صاحبان Xbox one نیز قادر به اجرای آن هستند…

PlayStation 4:

Starts: August 25th, 2017

Ends: August 28th, 2017

 

PlayStation 4 و Xbox One:

Starts: September 1st, 2017

Ends: September 4th, 2017

عرضه نسخه بتا برای دارندگان PC فعلا تایید نشده است. اگر از دارندگان کنسول‌ها هسنید از حالا برای تاریخ شروع نسخه بتا بازی Call of Duty: WWII لحظه شماری کنید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید