تریلر بازی Call of Duty: Infinite Warfare در E3 2016

0

تریلر بازی Call of Duty: Infinite Warfare در E3 2016 در مراسم سونی در E3 2016 به نمایش درآمد. در ادامه با نکست فور گیم همراه باشید تا این تریلر را تماشا کنید.

در شبی که کنفرانس سونی در E3 2016 در حال برگزاری بود، تریلری از گیم پلی بازی Call of Duty: Infinite Warfare به نمایش گذاشته شد. این تریلر را اکتیویژن ناشر بازی به سونی داده بود و آن ها هم تریلر را منتشر کردند.

در این ویدیو از گیم پلی بازی Call of Duty: Infinite Warfare یکی از مراحل بازی که در فضا روایت می‌شود را شاهد خواهید بود. یکی از نکانی که بسیاری از طرفداران به آن خرده گرفتند رفتن بازی به فضا بود. در حالی که Battlefield 1 به عنوان بازی رقیب به دوران جنگ جهانی اول بازگشته است.

تریلر بازی Call of Duty: Infinite Warfare در E3 2016 را در بالای این مطلب تماشا کنید

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در روز ۴ نوامبر برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌ی سال ۲۰۰۷ این سری در حال انتشار است. بازی Modern Warfare Remastered شاید چشم براهان بیشتری نسبت به نسخه‌ی جدید داشته باشد. اما اگر شما قصد دارید تا این بازی را تجربه کنید باید یکی از بسته‌های ویژه‌ی بازی Call of Duty: Infinite Warfare را خریدارید کنید. تریلر بازی Modern Warfare Remastered در E3 2016 + اطلاعات کامل این نسخه را می‌توانید هم اکنون در نکست فور گیم مورد مطالعه قرار دهید. بدون شک ریمستر شدن یکی از بهترین نسخه‌های سری Call of Duty هواداران بسیاری را شادمان می‌کند و حنی شاید با اینکار فروش Call of Duty: Infinite Warfare هم بیشتر شود.

در ادامه نظرات خود را درباره‌ی بازی Call of Duty: Infinite Warfare با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید