تریلر بازی Mafia 3 در Gamescom 2016 را اینجا تماشا کنید

0

تریلر بازی Mafia 3 در Gamescom 2016 را اینجا تماشا کنید. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با ما در نکست فور گیم همراه شوید.

امروز ۲k Games به همراه سازنده این عنوان Hangar13 تریلر جدیدی از عنوان جنایی مافیا ۳ به نام The Heist منتشر کردند.این تریلر ماجرای Lincoln Clay را حین همکاری با گروهی از ایتالیایی ها برای دزدی از Federal Reserve نشان می دهد.بنظر می رسد که گروه تبه کار ایتالیایی از افراد او هستند.

تریلر بازی Mafia 3 در Gamescom 2016 را در بالای پست تماشا کنید

تریلر اطلاعات بیشتری نسبت به گذشته راجع به داستان و شخصیت هایش به ما می دهد. بنظر می رسد اتفاقی که در این تریلر شاهدش بودیم از دلایل به دنبال انتقام بودن Clay است.

این عنوان در هفتم اکتبر برای PS4,XBOX ONE و PC منتشر خواهد شد. طبق دیگر اخبار ۲K GAMES تایید کرده که چه چیزی در نسخه Collector’s edition وجود دارد و همچنین تعدادی از آهنگ های زیبا و فوق العاده بازی را منتشر کرده است.

به علاوه تریلر دیگری از این عنوان مناطق و تنوع مجیط بازی را نشان می دهد در حالی که این تریلر اکشن بازی را ازدیدی نو به ما نشان می دهد.مافیا ۳ عنوانی جهان آزاد است و شما قادر خواهید بود هرکاری برای به پیش بردن داستان انجام دهید.گیم پلی بازی سرگرم کننده و زیبا بنظر میرسد و انتظار می دهد این عنوان در وقت انتشار حرف زیادی برای گفتن داشته باشد.

درنگاهی کوتاه به ماجرای کلی این عنوان پرطرفدار بازیکن در نقش Lincoln Clay بازی میکند، کسی که بعد از مدتها از جنگ ویتنام به شهر نیوباردوکس برگشته تا قاتل خانواده اش که اوباشی ایتالیایی به نام سالمارکانو است را پیدا کند.بعد از حمله ای که به وی شد ، کلی به سوی گروه ایتالیایی سیندیکیت رفت و قسم خورد که همه چیز سالمارکانو را از او میگیرد.همچنین طبق اخبار دیگر حضور شخصیت های آشنا همچون Vito Scaletta در بازی تایید شده است که بیش از پیش بازی را جداب خواهد کرد.

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید