تریلر بازی Modern Warfare Remastered در E3 2016 + اطلاعات کامل

0

در جریان کتفرانس سونی در E3 2016 تریلری از بازی به نمایش در آمد. تریلر بازی Modern Warfare Remastered در E3 2016 را در نکست فور گیم تماشا کنید.

اگر یادتان باشد چندی پیش در خبری اعلام کردیم که، اطلاعات کامل بازی Modern Warfare Remastered در E3 2016 منتشر خواهد شد. باید به شما بگوییم که این اتفاق افتاده است و اطلاعاتی از این نسخه توسط سازندگان منتشر شده است. همچنین تریلری هم از بازی به نمایش در آمده که دیدن آن به همه‌ی علاقه مندان توصیه می‌شود.

تریلر بازی Modern Warfare Remastered در E3 2016 را در بالای این مطلب تماشا کنید

کسانی که بازی Call of Duty: Infinite Warfare را برای PS4 پیش‌خرید کنند می‌توانند زودتر به بازی Modern Warfare Remastered درسترسی پیدا کنند

به تظر می‌رسد که سونی و اکتیویژن خارج از مراسم E3 2016 با هم معاملاتی را انجام داده‌اند و قابلیت هایی را انحصارا برای PS4 فراهم کرده‌اند.

اگر شما بازی Call of Duty: Infinite Warfare را پیش‌خرید کنید می‌توانید یک ماه زود تر از کاربران Xbox One و PC به این بازی دسترسی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که اگر شما نسخه‌ی Legacy Edition و Digital deluxe بازی Call of Duty: Infinite Warfare را تهیه کنید دیگر لازم نیست که بازی Modern Warfare Remastered را جداگانه بخرید. این بازی در این دو بسته برای شما به صورت رایگان قرار داده شده است.

بدون شک ریمستر شدن یکی از بهتری نسخه‌های سری Call of Duty هواداران بسیاری را شادمان می‌کند و حنی شاید با اینکار فروش Call of Duty: Infinite Warfare هم بیشتر شود. پس از انتشار سه نسخه‌ی Modern Warfare دیگر هیچ یک از بازی های این سری نتوانست به محبوبیتی مانند آن ها دست پیدا کند. انتظار می‌رود در آینده Modern Warfare 2 و Modern Warfare 3 هم ریمستر شوند.

در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید