تریلر جدید بازی مافیا ۳ منتشر گردید: نبرد هایی شبیه اساسین ها

0

تریلر جدید بازی مافیا ۳ منتشر گرید. این تریلر مربوط به یکی از کارهای مهمی است که شما در این بازی انجام خواهید داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.شما در این تریلر جدید بازی مافیا ۳، با یکی از فعالیت هایی که در این بازی و در شهر ساختگی نیوبوردئوکس زیاد سر و کار خواهید داشت آشنا می شوید. در این قسمت ما با حمله ی اراذل و اوباش مواجه می شویم و می بینیم که لینکولن کلی و هم تیمی هایش آن ها را از راه به در می کنند. قبلا هم خوانید که سازندگان این بازی گفته اند که مافیا ۳ مفهوم واقعی مافیا را نشان خواهد داد.

همانند خود بازی، این تریلر جدید بازی مافیا ۳ نیز از طریق مصاحبه های ساختگی روایت می شوند. و این بار هم جان دونوان به عنوان مهمان حضور دارد و داستان را روایت می کند. اراذل اوباشی سازندگان دارو و مبادله کنندگان آن و حتی برده فروشان را شامل می شود.

این بخش تقریبا شبییه جنگ گروه ها در بازی اساسینز کرید: سیندیکیت است. حتی جالب تر این است که این جنگ ها همانند آنچه که در بازی اساسینز کرید شاهد بودیم، خاتمه می یابند و مقابله تمام می شود. احتمالا سازندگان بازی کمی از ایده های خوب دیگر بازی ها را به عاریت و امانت گرفته اند.

بازی مافیا ۳ در تاریخ ۱۴ام اکتبر برای پلتفرم های رایانه های شخصی و کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. می توانید تریلر قبلی این بازی را که در آن شخصیت ماررکوس معرفی می شد را تماشا کنید.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ در ادامه تظرات خود را با به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید