تریلر جدید بازی Mafia 3 با نام The Marcanos منتشر شد

0

تریلر جدید بازی Mafia 3 با نام The Marcanos منتشر شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و تماشای تریلر با نکست فور گیم همراه شوید.

۲K Games تابحال تریلر های زیادی را برای عنوان Mafia 3 منتشر کرده است که تمامی آنها را می توانید در پست های قبلی وبسایت مشاهده نمایید.

تریلر جدید بازی Mafia 3 با نام The Marcanos را در بالای مطلب تماشا کنید

این تریلر خانواده مارکانو رامعرفی میکند که از زمانی های خیلی قبل از آنجا که همه یادشان می اید بر روی نقاط New Bordeaux تسلط دارد و سل مارکانو نیز از بزرگان این خانواده مافیایی است.در تریلر های قدیمی تر نیز شخصیت های دیگری معرفی شدند که پیشنهاد می کنیم اگر ندیده اید آنها را از دست ندهید.

درنگاهی کوتاه به ماجرای کلی این عنوان پرطرفدار بازیکن در نقش Lincoln Clay بازی میکند، کسی که بعد از مدتها از جنگ ویتنام به شهر نیوباردوکس برگشته تا قاتل خانواده اش که اوباشی ایتالیایی به نام سالمارکانو است را پیدا کند.بعد از حمله ای که به وی شد، کلی به سوی گروه ایتالیایی سیندیکیت رفت و قسم خورد که همه چیز سالمارکانو را از او میگیرد.همچنین طبق اخبار دیگر حضور شخصیت های آشنا همچون Vito Scaletta در بازی تایید شده است که بیش از پیش بازی را جداب خواهد کرد.

تمام این اتفاقات و خبرهایی که از بازی منتشر میشود می تواند بازی Mafia 3 را به بهترین و محبوب ترین قسمت از سری بازی های Mafia تبدیل کند. نظر شما در این باره چیست؟ آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ در ادامه نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

Mafia III در هفتم اکتبر برای PlayStation 4، Xbox One، و PC منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید