تریلر جدید ۲۰ دقیقه ای از بازی Watch Dogs 2 منتشر شد

0

به تازگی تریلر جدید بازی watch dogs 2 منتشر شده است که در آن نشان می دهد که بازی چه فرق هایی با نسخه قبلی دارد برای تماشای تریلر با نکست فور گیم همراه باشید.

یوبیسافت تریلر جدید بازی watch dogs 2 را منتشر کرده است که در آن به ما نشان می دهد که این بازی چه چیز هایی برای بازیکنان به همراه دارد.در این تریلر بیست دقیقه ای از بازی ما به چگونگی کار کردن مکانیزم بازی می پردازیم و همچنین راه های مختلفی برای انجام مراحل بازی می بینیم.

این اولین ویدیو Free-Roam می باشد که ما از این بازی می بینیم.در این ویدیو سعی بر این شده است که چند چیزی که شما در بازی با آنها سر و کار دارید را به شما نشان دهد این موارد شامل هک کردن،مبارزات مخفیانه مود های مشخص مانند بخش چند نفره و تعویض لباس ها و شخصی سازی کردن کرکتر خود می شود.

ما همچنین در این ویدیو می بینیم که مکانیزم هایی که در بازی قبلی نیز وجود داشتند چگونه پیشرفت کرده اند مانند رانندگی کردن،ساختمان های بازی و اینکه بازی چگونه مراحل را به شما معرفی می کند.

این تریلر بهترین تریلر منتشر شده از بازی می باشد و همچنین اطلاعات بیشتری را نسبت به تریلر های قبلی در اختیار بازیکنان قرار می دهد.بخش قابل توجه بازی مکانیزم بخش رانندگی بازی است که ما میبینیم که سازندگان به حرف های بازیکنان توجه کرده اند و بخش رانندگی را بهتر کرده اند.

بازی Watch dogs 2 در ۱۵ نوامبر بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PS4 و Xbox one و رایانه های شخصی منتشر می شود.

نسخه اول Watch dogs هم اکنون در دسترس بازیکنان است.این بازی تجربه جدیدی را برای بازیکنان به وجود آورد و به بازیکنان نشان داد که دنیای هکر ها چگونه دنیایی است و موفقیت های زیادی را به دست آورد.

نظرات خود را در مورد بازی Watch Dogs 2 با ما در اشتراک بگذارید.

منبع:Vg247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید