تریلر جعلی بازی GTA 6 به اندازه‌ی کافی خوب نیست

0

به تازگی تریلر جعلی بازی GTA 6 به بیرون منتشر شده است و بازخوردهایی هم دریافت کرده است. آیا این برای شما جالب نیست؟ در ادامه با ما همراه شوید تا این تریلر را مشاهده کنید.

اما این تریلر جعلی بازی GTA 6 نتوانسته آنقدر که باید و شاید طرفداران را راضی کند. تصاویر و محیط‌های این بازی بیشتر شبیه به بازی GTA Vice City است و شباهتی زیاد به آن بازی دارد. پیشنهاد می‌کنم تریلر را مشاهده کنیم و پس از آن به ادامه توضیحات بپردازیم.

تریلر جعلی بازی GTA 6 را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

محیط در این تریلر بیشتر شبیه به شهر نیویورک و شهر‌های اروپایی است. همچنین در علامت‌های خیابان از زبانی استفاده شده است که مشخصاْ زبان انگلیسی نیست. و سپس یک اتوموبیل بزرگ و قدرتمند ( ضاهراْ موستانگ) در یک خیابان بیابانی شروع به دریف کشیدن و حرکات نمایشی می‌کند. این دقیقاْ همان بخش ناسازگار است.

اما این اولین بار بود که طلسم RockStar شکسته شد و یک تریلر جعلی و ادیت شده برای بازی آن ساختند.

GTA 6 جعلی در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. اما ادیتورها باید بیشتنر تلاش کنند.

نکست ۴ گیم به شما پیشنهاد می‌کند که حتماْ مقاله‌ی بررسی بازی GTA V | جنایت، اینبار سه نفره را مطالعه کنید تا اطلاعات کثیر و ارزشمندی از آخرین نسخه‌ی بازی بدست آورید.

اما ما مقاله‌ای هم داریم که در آن تمامی نسخه‌های این سری را زیر ذره‌بین برده‌ایم و نگاهی به تمام نسخه‌های آن داشته‌ایم. پس وقت را از دست ندهید و مقاله‌ی نگاهی اجمالی به تمامی نسخه‌‌های سری بازی GTA را مورد مطالع قرار دهید. همچنین ما مطلب در مورد نسخه‌های ابتدایی این سری بازی داریم که کمتر کسی از محتویات آن مطلع است. بررسی چهار نسخه‌ی ابتدایی بازی GTA | شروع از اینجا بود تمام ناگفته‌های نسخه‌های اول را در خود دارد.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید